Jak změnit profilový obrázek Uber

Uber Postupně působivě vzrostl a nyní se používá v mnoha zemích. A nabízená služba je skvělá, protože můžete cestovat pohodlně jako obvykle, ale ve většině případů je to dobrá alternativa k celoživotnímu taxíku, což vám ušetří spoustu peněz.

Bezpochyby taxíky ve velmi špatném stavu Uber Byl protagonistou mnoha kontroverzí, ale dodnes je již zaveden a stále pokračuje ve vývoji a shromažďování dobrých možností s mnoha urážkami.

Jak změnit svůj profilový obrázek

profilová fotka Je to důležité ve všech aplikacích, ale v tomto případě ještě důležitější, protože tímto způsobem ukážeme našim potenciálním klientům, jaký typ člověka jsme, nebo jim alespoň poskytneme představu, s kým mluví, z profilové fotografie. což je v tomto případě extrémně nutné mít větší počet zákazníků, a to právě potřebujeme.

Pro změňte svůj profilový obrázek postupujte podle těchto kroků:

  • Nejprve se samozřejmě musíte dostat do aplikace Uber.
  • Co teď uděláte, je přejít doleva a přejít do Nastavení.
  • Když se tam dostanete, musíte kliknout na fotografii, kterou vidíme vedle našeho jména.
  • Poté musíte dotyčnou fotografii znovu stisknout.
  • Můžete přidat požadovanou fotografii a dokonce ji kdykoli pořídit.

Změnit profilový obrázek na Uberu

Jak sám vidíš Změňte svůj profilový obrázek na Uberu Není to vůbec složité a během několika vteřin můžete mít osobní fotku, fotografii vás nebo vašeho automobilu, takže potenciální zákazníci budou mít o něco větší jistotu a jistotu, že si vás najmou.

V ideálním případě můžete přidejte fotografii svého obličeje a že tato fotka je co nejjasnější, aby se předešlo potížím, také to, že vás zákazník může vhodně doporučit ostatním lidem a tímto způsobem lze výrazně rozšířit vaše zákaznické portfolio, vaše profilová fotka je velmi V této třídě aplikací se nedívejte na předmět profilové fotografie jako na maličkost, protože uděláte vážnou chybu .