Jak změnit umístění ve WeChat

Existuje mnoho aplikací pro zasílání rychlých zpráv. Když mluvíme o aplikacích pro „socializaci“ prostřednictvím telefonu, první věc, která mi přijde na mysl, je, Co se děje, Telegram, až do Badoo nebo Tinder.

WeChat je velmi populární aplikace, kde se můžeme setkat s lidmi a chatovat jako aplikace pro rychlé zasílání zpráv. Ačkoli mnoho lidí to pořád dobře neví Jak změnit umístění ve WeChat to je něco, co uvidíme níže.

Změňte umístění ve WeChat

Stručně řečeno, s WeChat budete moci chatovat s lidmi, jako by to byl WhatsApp. Ale také se budete moci setkat s lidmi, kteří jsou vám blízcí. Tímto způsobem můžete povídat si s cizími lidmi, jen aby se s nimi setkal a získat nové přátele.

Tato aplikace je vlastněna stejnými tvůrci Line, další aplikace pro rychlé zasílání zpráv. To je zcela zdarma a funguje skvěle při setkání s lidmi, kteří žijí ve vašem okolí.

Umístěte na WeChat jiné místo

To je přesně to místo, které nám umožňuje poznat nové blízké lidi. Bez dobře strukturované polohy možná nebudeme schopni najít nikoho, koho potkáme, ani lidi, s nimiž mluvíme, ani z naší země.

V jedné z nejnovějších aktualizací aplikace nám již neumožňuje změnit umístění. Pokud tedy chcete změnit místo, abyste se setkali s více lidmi, je nejlepší aplikaci neaktualizovat.

Falešné umístění na WeChat

Aktualizace neumožňuje změnit umístění 6.0 protože pokud jste tuto aktualizaci nainstalovali do svého zařízení nebo novější verze, nemůžete změnit umístění WeChat.

Pokud máte nižší verzi, je třeba změnit umístění aplikace:

  • Umožníte v něm umístění. Nastavení z telefonu.
  • Poté byste měli jít Google mapy.
  • U WeChat byste teoreticky měli najít falešné místo, kde byste se nacházeli.
  • Jakmile mapa ukáže místo, které musíte udělat Otevřete WeChat.
  • Pokud se nyní podíváte na místo, není tam, kde ve skutečnosti jste, je to špatné.

Jak uvidíte, je velmi jednoduché získat špatné umístění na WeChat a během několika minut vás bude možné najít kdekoli na světě, abyste se setkali s novými lidmi a aplikací.

Je zřejmé, že pokud máte aktualizovanou verzi aplikace, jak jsme zmínili výše, udělejte to Falešné číslo umístění WeChat to bude nemožné. Můžete to zkusit odinstalováním aplikace a stažením APK předchozí verze z internetu.

V případě, že se rozhodnete to udělat, doporučujeme mít jej z důvěryhodného webu, protože existuje mnoho APK, které přicházejí se škodlivým kódem a mohou ohrozit vaše mobilní zařízení.