Jak zveřejnit naplánovanou zprávu na Telegramu

Telegram

Jednou z funkcí, které nám aplikace Telegram nabízí, je to, že můžeme poslat naprogramovanou zprávu z našeho iPhone, to znamená, že můžeme napsat, co chceme, a odeslat to v požadovaném datu a čase. To vše se děje jednoduchým způsobem a je možné, že mnoho z vás již tuto možnost Telegramu používá, ale mnoho lidí, kteří jsou v aplikaci pro zasílání zpráv noví nebo ji používají několik dní, o ní možná neví. Dnes uvidíme, jak mohou odesílat naplánované zprávy V aplikaci Telegram.

První věc je, že aplikace Telegram je logicky nainstalována na iPhone, iPad, Mac nebo jiném zařízení. Nyní musíme přímo otevřít chatovací místnost, abychom mohli naprogramovat naši zprávu. Uvnitř textového pole musíme prstem podržet tlačítko pro odeslání a počkat, až se zobrazí zpráva: «Odeslat tiše» a zpráva „Naplánovat zprávu“.

Nyní stačí vybrat možnost „Naplánovat zprávu“ a můžeme přímo nastavit čas a datum, kdy chceme, aby byla tato zpráva odeslána. Logicky budeme moci bez problémů pokračovat v odesílání zpráv v chatu, přijímání a provádění zbývajících akcí. Zpráva bude odeslána, až dosáhne čas a datum nastavené uživatelem a my nebudeme muset dělat nic jiného. Tato funkce je také Aplikace pro MacV tomto případě musíme postupovat stejným způsobem, ale kliknutím na šipku odeslání pomocí myši nebo trackpadu.

Pro většinu z nás Telegram je nad ostatními službami zasílání zpráv a nyní dokonce i některé školy začínají komunikovat se svými studenty, kteří se kvůli Covid-19 nemohou třídy účastnit, je to proto, že umožňuje psát zprava doleva a psát ve více jazycích, což je pro studenty zajímavé. rodiče a studenti studentů, kteří nemluví naším jazykem. To je jedna z mnoha výhod, které má Telegram oproti jiným podobným aplikacím.

Telegram Messenger (AppStore Link)

Telegram Messenger

Telegram FZ-LLC3,9396

Volný, uvolnit