Jaká je nejlepší aplikace FM rádia bez internetu pro Android

https://miracomohacerlo.com/las-mejores-aplicaciones-escuchar-radio-android/

Ty chceš poslouchejte rádio FM na svém mobilním telefonu? V té době budete vědět, že ne všechny smartphony jsou integrovány s touto funkcí z výroby, ale bohužel se někteří výrobci rozhodli nepřidávat tento typ aplikace do svého softwaru.

Z tohoto důvodu je mnoho lidí nuceno stáhnout si aplikaci, která jim to umožňuje. Poslouchejte FM rádio bez internetu na svém mobilním telefonuA v tomto konkrétním případě vám chceme ukázat jednu z nejlepších, i když je pravda, že jich je mnoho.

Nezapomeňte, že tato aplikace rádia FM bez internetu byla vyvinuta speciálně pro smartphony. Operační systém Androidje nejpopulárnější, protože je přítomna v 9 z 10 mobilních telefonů na světě.

Aplikace FM rádia pro Android bez internetu

Nejprve byste měli vědět, že aplikace, kterou vám ukážeme, vám umožní vychutnat si poslech FM rádia na mobilních telefonech společností, jako je níže. Samsung, Sony, LG, Alcatel, Motorola, BQ nebo Xiaomi.

Jak jsme řekli, i když v tomto segmentu existuje mnohem více aplikací, zdá se nám to NextRadio je jedním z nejlepších svého druhuprotože má nejen velmi dobrou kvalitu sluchu, ale také nám nabízí kompatibilitu s velkým počtem stanic. Je to dokonce jednodušší platforma, než je průměr v této situaci.

Kromě toho byste si měli pamatovat, že NextRadio má opravdu dobře dosažené rozhraní a umožňuje nám jednoduše sdílet stanice a programy, které posloucháme, se všemi našimi připojeními prostřednictvím sociálních sítí.

Na druhou stranu nepřehlédněte, že se jedná o aplikaci, která může spotřebovat více energie než obvykle, proto ji doporučujeme nenechávat otevřenou na pozadí.

Kromě toho a jako zcela bezplatná služba můžeme říci, že se nám obecně velmi líbila.

Stáhněte si NextRadio pro Android

První věcí, kterou byste v tomto okamžiku měli udělat, je stáhnout NextRadio pro Android z tohoto odkazu.

Aby to fungovalo bez připojení k internetu, budete samozřejmě potřebovat svůj smartphone. Čip podpory pro FM rádiojinak v takových situacích není možné poslouchat rádio. Zajímavé na NextRadio je, že když se načte, řekne nám, jestli máme čip, takže nemusíte tyto informace hledat sami.

Samozřejmě víme, že skutečnost, že některé mobilní telefony nové generace neobsahují tento typ technologie, je ve většině případů neomluvitelná, ale v takových případech budete vždy mít aplikace pro poslech internetového rádia.