Jaká je zpráva "Natálie obrázky" Na Whatsappu?

Prostřednictvím WhatsApp dostáváme všechny druhy obsahu kromě osobních chatů. Možná se divíte Jaké je poselství „Natalia photos“Přenáší vás Co se dějeVzhledem k možnosti, že otevření bude riskantní.

Před zadáním, co je zpráva „Natália photos“ (obsahující tento lichý přízvuk) obvykle vědí, jak to přijde. WhatsApp vám umožňuje posílat dokumenty PDF po dlouhou dobu a tento virus to přesně používá.

Všimněte si čísel s 807 předponami

Vedle, vedle PDF dokument Jeden nám pošlou hlasová poznámka. Nyní, když WhatsApp vždy varuje, že je doručována zpráva, uvidíme na obrazovce něco takového:

Pokud klikneme na zvuk, uslyšíme šeptání ženy „Heslo 5121“který bude dělat fantazie většina lidí, které znám oheňa věř, že uvidíš nějaké obscénní obrázky údajně Natálie.

Jaké typy fotek jsou na Instagramu zakázány?

V tomto okamžiku je normální, že chceme vědět, jaké bylo poselství „fotografií Natálie“, zvláště pokud se jednalo o nějakou formu podvodu. divit se Pokud klikneme na soubor PDF a uvidíme jej, ve skutečnosti se změní na velikost a Heslo Mít přístup:

Obrázek - & quot;  Natalia fotos & quot;  Na Whatsappu?

Zjistíme, jaké zprávy „Natalia photos“ jsou aktuálně sdíleny na WhatsApp. Po zadání hesla neuvidíme žádné sexuálně explicitní obrázky žena, ale vždy úžasná černá WhatsApp.

Ano, dobré nebo špatné, to, co najdeme, není škodlivý virus, ale úlovek černé WhatsApp potvrzující, že máme co do činění s vtipem. Teď víš Jaké je poselství „Natalia photos“nový řetězec Procházejte WhatsAppA není větší nebezpečí, než vidět tohoto podivného chlapa zpět na našich smartphonech.

7 aplikací pro přehrávání bezplatných telefonních vtipů

Věděli jste, co jsou „fotky Natálie“, nebo jste chtěli ověřit PDF před jeho otevřením pro případ, že by to bylo nebezpečné?