Jaké hry pro iPad a iPhone uvidíme v roce 2016?

Jaké hry pro iPad a iPhone uvidíme v roce 2016?

Již jste nastavili svůj nový iPhone nebo iPad? Už jste na domovské stránce vytvořili složku Hry? Takže dnes Dbáme na to, abychom vám pomohli vyplnit stránky této složkyNa druhou stranu, pokud jste to ještě nevytvořili: udělejte to, vždy je dobré mít uklizenou plochu.

Dnes vám představujeme hry, které byste možná chtěli hrát znovu a znovu, protože jsou buď grafické, jednoduché nebo jedinečné. Tyto hry uvedeme nejlepší verze tohoto rokuChystáte se jim ujít?

Máte zájem | 10 nových herních vydání pro iOS v roce 2016

Nejlepší herní vydání pro rok 2016 pro náš iPad a iPhone

Assasin’s Creed: Identity

zabijáci víra identita

První hra Assassin’s Creed pochází od Ubisoftu, v tomto RPG můžete vstoupit do světa slavné videohry pro konzoly. Grafika této hry je působivá, celé tvrzení Ubisoftu je, potvrzujete, že smartphone je novou herní platformou?

Sloupy Země

Kenn Follett

Tato hra se skládá z interaktivního příběhu od slavného románu Kena Folletta Pilíře Země. Tato hra ještě nebyla vyrobena, ale její uvedení na trh bude v roce 2016.

Futurama: Hra dronů

Futurama

Slavná série od Matta Groeninga, stejného tvůrce The Simpsons, je již zastoupena ve hře napodobující slavnou Candy Crush. To najdete v App Store od 11. tohoto měsíce.

Bat-man

výmluvný batman

Společnost Telltale Games přináší netopýřího hrdinu zpět na naše obrazovky. Tento rok 2016 si můžete užít.

Dawn of the Titans

úsvit titánů

Vytvořte si své vlastní království v této hře pro více hráčů, nezapomeňte vyhrát bitvy s působivou grafikou.

Bohové budou následovat

bohové budou následovat

Tato indie hra, která je již k dispozici pro PC, přijde na náš iPhone a iPad letos, je to také docela retro hra.

Mikro stroje

mikro stroje

Auta, se kterými jsme hráli, když jsme byli malí, se vracejí, ale plánujete je tentokrát chytit do našich oblíbených gadgetů?

The Elder Scrolls: Legends

staré pergameny

Legendární hra nechce zůstat pozadu, pokud jde o mobilní platformy, a tak se letos dostane do App Store v podobě karetní hry.

Pád titána

pád titána

U letošních verzí našich oblíbených konzolových her pro smartphony přichází Titanfall jako střílečka pro více hráčů se skvělým grafickým zážitkem, který nikoho nenechá lhostejným.

The Walking Dead: Michonne

TWD Michonne

Telltale Games toho letos hodně popovídají, protože přinese nejen novou epizodu své hry o The Walking Dead, ale také uvede hru, ve které je paralelně vyprávěn příběh Michonne, jedné z postav seriálu. Název této hry, kdy začala zombie apokalypsa.

Další informace o těchto hrách se dozvíte ve videu níže

Co si myslíte o těchto hrách? Vyzkoušíte některou z nich? Napište do komentáře!