Jaké typy fotek jsou na Instagramu zakázány?

Instagram Je to přísně regulovaná sociální síť a je zakázané fotografie V tom. Pokud nahrajeme obrázky zakázaných subjektů, mohou být smazány z Instagramu a dokonce podle okamžité závažnosti trestného činu okamžitě nebo uzavřením účtu.

Zatímco Facebook je trochu chaotický se všemi druhy obsahu, dokonce i na Instagramu, odkazy jsou omezené. Chce mít zájem kvalita vysíláníi když to někdy znamená soubor pravidel, kterými je limit omezen cenzurovat.

Instagram přidal 6 nových Superzoomů

Ovlivňovači jsou proto na Instagramu velmi důležití riskantní příspěvky jsou nejobtížnější. To však není jediná věc, která spadá mimo normu, která zahrnuje různé typy zakázaných publikací, protože půjdeme hlouběji.

Nudisté, nejvíce zakázané obrázky

Nepochybně fotografie, které Instagram nejvíce eliminoval, překonaly bariéru erotiky a zřejmé. Po mnoha diskusích existují jasná pravidla týkající se příspěvků, která jsou nyní na sociální síti zakázána. Celý tento obsah není povolen:

 1. Fotografie lidí s blízkými vztahy.
 2. Jakýkoli obrázek zobrazující pohlavní orgán.
 3. Ženské bradavky, pokud kojíte dítě nebo jste podstoupili mastektomii.
 4. Závěr zblízka.
 5. Akty (i plné) na obrázcích nebo plastikách jsou přijímány.
 6. Nahé nebo polonahé děti (i když se jedná o nevinné fotografie nahrané jejich rodiči, Instagram si za určitých okolností vyhrazuje právo je odstranit).

Netolerance, násilí a nenávist

Vizuální - Jaké typy fotek jsou na Instagramu zakázány?

Přestože je Instagram velmi „vizuální“ komunita, zakázané předmětyuživatelé se obvykle zajímají o komentáře a videa, ale také ovlivňují fotografie. Pokud nahrajeme zakázané obrázky, které splňují tyto podmínky, budou odstraněny:

 1. Fotografie obsahující projevy nenávisti nebo podporující terorismus.
 2. Obsah, který vytváří hrozby (zejména fyzické násilí) nebo ponižující.
 3. Fotografie nebo text propagující sebevraždu, anorexii a jiné formy sebepoškozování.
 4. Necenzurované fotografie násilí: Pokud nemají informativní funkci a pokud jsou k dispozici, vyhrazuje si Instagram právo je odstranit, pokud to bude považovat za „nevhodné“.

I když jsme ve Španělsku a dalších zemích překvapeni, střelné zbraně jsou ve Spojených státech velmi běžné, takže pistolesamopaly, kulky a lidé střílející Není zakázáno na Instagramu pokud se nezdá, že by to bolí.

Autorské právo a soukromí

Vizuální - Jaké typy fotek jsou na Instagramu zakázány?

Konečně je tu řada Zakázané chování na Instagramumůže způsobit smazání fotografií. Myšlenka je, že nahráváme vlastní obsah, takže následující příspěvky jsou zakázány:

 1. Jakýkoli materiál chráněný autorskými právy třetích stran.
 2. Fotky, které mají vliv na soukromí jiné osoby.
 3. Jakýkoli obrázek, video nebo komentář, který porušuje zákon.
 4. Fotky, text nebo jakýkoli obsah vydávající se za jinou osobu.

Vizuální - Jaké typy fotek jsou na Instagramu zakázány?

Vidíš to Instagram bere své standardy vážně a má algoritmy schopné rozpoznat zakázané fotografie i když to uživatelé neuvádějí. A Instagram dokonce vyrábí nákupní aplikaci, takže potřebuje přitažlivou komunitu, aby přilákal společnosti.

Virová „jediná koupající se myš“ vyvolává polemiku ohledně týrání zvířat

Co si myslíte o pravidlech sociální sítě? Už jste někdy nahráli jednu z těchto zakázaných fotografií?