Jakou barvu mají rty a nehty? Nový virální obraz WhatsApp

Je pravděpodobné, že jsme na WhatsApp obdrželi obrázek ženských rtů a nehtů a v doprovodném textu bylo naznačeno, že to bylo kouzelné nebo vytvořené univerzitou. Zde vysvětlujeme nový trik Virový obrázek WhatsApp v mění barvu rty a nehet.

Text doprovázející obrázek od osoby, která nám jej poslal prostřednictvím WhatsApp, se skládá ze čtyř kroků. barva obrázku se změníLakuje tak rty a nehty v různých a nápadných barvách.

„Kolik místa vám všechno vezme na mysl?“, Virální Instagram Stories

Obrázek - Jakou barvu mají rty a nehty?  Nový virální obraz WhatsApp

Kroky uvedené v WhatsApp jsou:

  1. Když získáte fotografii, rty a nehty červená barva.
  2. Při stahování fotografie rty a nehty Růžová barva.
  3. Rty a nehty změní barvu, když se dotknete fotografie silně červená.
  4. Při přenosu fotografie se změní rty a nehty. zelený.

Vysvětlení pro tento případ je jednoduché. Je to proto, že formát obrázku PNG. Tento formát podporuje Průhledné fólie Y průsvitnost. Díky tomu se barva rtů a nehtů změní podle pozadí každé situace. Průhledné fólie jsou světlejší, pokud je pozadí světlé, a tmavší, pokud je pozadí tmavé.

Obrázek - Jakou barvu mají rty a nehty?  Nový virální obraz WhatsApp

Vidíme, že existují plné fólie a také průsvitnostdruhý je jasně viditelný na rtech a dásních. Tímto způsobem je realismus barev získaných díky pozadí, na kterém vidíme obrázek, realistický.

„Odpověděli jste na mou situaci, nyní mě vybírejte,“ virál ve státech WhatsApp

Pokud tedy pozadí platformy, kterou vidíme na obrázku, zčerná, jako v WhatsApp, ty průsvitné zaberou tunu. silně červená.

Obrázek - Jakou barvu mají rty a nehty?  Nový virální obraz WhatsApp

Abychom to viděli lépe, představme si platformu, na které vidíme tento obrázek, v modrém tónu. Logicky, v průhlednostech a modrá barva To bude integrován vynikající obraz Dostali jsme od WhatsApp.

WhatsApp funguje v nočním režimu

Ve skutečnosti to dokážeme spousta různých barevStejně jako to můžeme dělat s jinými obrázky, pokud víme, že s programem pro úpravu obrázků získáme určité řešení.

V digitálním světě neexistuje žádná magie. Jakýkoli efekt, který nás může překvapit, má vždy vysvětlení. V tomto případě a opravdu jednoduché vysvětleníPokud jej však pošleme lidem, kteří nevědí, jaký je důvod pro změnu barvy rtů a nehtů, fotka nám může dát hru.

„Pokud dostanete nezaplacený účet za elektřinu“, nedávný virální text z Instagramu

V případě, že si chceme s obrázkem hrát, první z obrázků tento záznam originál (Ve formátu PNG), kde se objevují Růžová barvavzhledem k bílému pozadí tohoto webu, překvapení náš Kontakty WhatsApp jednoduše.

Může také Použitý Chcete-li se dozvědět více o Průhledné fólie v programech pro úpravu obrázků, a proto pomocí této metody vytváříme sebe a svou barvu kůžeze dne vlasyze dne nehet, atd.

Obrázek - Jakou barvu mají rty a nehty?  Nový virální obraz WhatsApp

Je to něco tak jednoduchého jako obrázek a text jakou barvu mají rty a nehtybylo by to poslední Virový obrázek WhatsApp.

Nejnovější virální hádanka na Instagram Stories „Nemůžu to zvládnout, je to můj syn“

Co si myslíte o této virální fotografii pořízené z WhatsApp? Pořídili jste snímek a neobjevili jste, co způsobilo změnu barvy rtů a nehtů?