Jaký bude váš další smartphone? – Průzkum týdne

V životě každého člověka je mnohokrát situace, kdy musíme učinit těžké rozhodnutí. a toto je jeden z nich. Jaký bude váš další smartphone? V roce 2015 je již z čeho vybírat. Téměř všichni výrobci uvolnili všechny své těžké zbraně a zbytek je téměř úplně znám.

Bez předmluvy chceme vědět, který telefon prochází vaší hlavou a láme přímo led. V letošním roce jsme uspořádali proud prezentací, které zabraňovaly střetnutí hvězdných zařízení všech výrobců s konkurencí jako po jiné roky, například na Samsung Galaxy Note 4 o hodinový rozdíl.

IMGL6487

Hliník a zakřivené hrany v Galaxy. / © ANDROIDPIT

Tento rok 2015 byl dobrou revolucí ve stavebních materiálech. Téměř všichni výrobci si osvojili hliník jako součást svých zařízení. Jako dobrý příklad máme Galaxy S6 edge, který přináší další rozměr na okraj obrazovky. Dokonce i BQ se odvážilo formovat kov pomocí Aquaris X5.

motorola moto g 2015 moto x styl obrazovky zpět

Nové Moto. / © ANDROIDPIT

Nová rodina Moto má několik verzí Moto X a nyní je Moto G vodotěsný. Společnost Sony letos přinesla dva nejlepší terminály, ale Z5 na Z3 + zářila teplotními problémy.

Nexus 5X a Nexus 6P 1

Nexus od společnosti LG a další Nexus od společnosti Huawei. / © ANDROIDPIT

Letos dal Google poznámky dvěma novými terminály, Nexus 6P a Nexus 5X, které překvapily svými cenami zejména v Evropě. Další novinkou bylo vidět čínského výrobce mezi těmi, kteří vyráběli Nexus.

Nabídka je obrovská ve vysokém i středním rozsahu a rozhodování zjevně není snadné. Jen vás žádám, abyste označili výrobce a nemohli v komentářích zanechat konkrétní model.

Nemám vůbec jasno. Pro koho volíte? Pokud to není uvedeno, neváhejte vysvětlit v komentářích jaký bude váš další smartphone.