Jaký je minimální věk pro vstup do TikToku?

Tik tak, sociální síť okamžiku, ale ne každý. Mám TikTok stanovený minimální věk v podmínkách vaše sociální síť.

Další věc je, že účet je vytvořen dospělým, aby ho váš malý mohl používat. Můžeme to udělat na TikToku Vidět chlapce a dívky mladší 10 letBuď však mají souhlas dospělé osoby, nebo si účet vytvořili a předstírali, že je větší, než jaký je.

Kolik vydělává influencer na TikToku?

Ano, to lze provést. Můžeme přimět TikTok, aby si myslel, že to máme 13 letMinimální věk pro vstup do TikToku.

Tik tak, více než 1 miliarda stažení po celém světě a kolem 13-15 let, kde jsou téměř všichni tvůrci malí.

TikTok má rodičovskou kontrolu. Některá opatření byla o něco méně a posílila se jen před několika měsíci. Dobrá věc je, že opatření rodičovské kontroly, která TikTok implementoval ve své aplikaci, jsou celosvětová a mezi opatřeními, kde je řízena doba expozice v aplikacích, můžeme povolit omezený režim, abychom zabránili nezletilým v přístupu k citlivému obsahu nebo něčemu otevřenému atd.

K tomu všemu rodičovská kontrola Nelze jej deaktivovat bez souhlasu dospělé osoby.

Ve zkratce, Minimální věk pro vytváření obsahu na TikToku je 13 letRádi bychom však poukázali na to, že se jedná o vytváření obsahu, protože si můžeme stáhnout aplikaci a zobrazit obsah jiných lidí bez registrace.

Také proto, že nejsou registrovaní, Tvůrce TikToku nemůžeme lajkovat, komentovat ani sledovat. Slouží tedy pouze jako rozptýlení nebo jako inspirace pro hodiny volného času, protože TikTok má každodenní tipy na videa, jako je kreslení, psaní, oblékání.

Co nám nechal Sdílejte TikTok na jiných sociálních sítích WhatsApp, Instagram, e-mail, kopírování odkazu atd.

16 triků TikTok, jak vytěžit maximum