Jaký je příkaz, který se objeví v chatu na Facebooku?

Facebook Nadále podporuje určité části sociální sítě. Mezi nimi jsou hry. Nyní se zobrazují uživatelé připojení k sociální síti v chatu Facebook Messenger a hrají nějaké online hry.

Líbí se mi takové hry Trivia Crack, Sága Candy Crush Soda, Pet Rescue Saga, Saga Farm Heroes, Megapolis a další konverzaci. Jeden ikona dálkového ovládání Řekne nám, kteří lidé nebo přátelé z Facebooku právě hrají.

Pokud se umístíme na dotyčnou ikonu příkazu, uvidíme jakou konkrétní hru na Facebooku hrají.

Facebook Messenger nabídne tajné chaty

Díky tomu se Facebooku podařilo poskytnout více informací o našich přátelích a zvýšit naše šance začít hrát jejich hry.

Obrázek - Jaký je příkaz, který se zobrazí v chatu na Facebooku?

Ikona nebezpečného ovladače

Problém je v tom, že ikona příkazu na Facebooku může určitým způsobem špehovat. Například uživatelé připojující se k Facebooku hraní v pracovní době rychle lovili.

V každém případě jde o informace, které Facebook poskytuje, aniž byste je museli sdílet. Stačí se tedy jen přihlásit na Facebook a hrát, a vaše kontakty to budou vědět. A dokonce budou vědět, které hry jste „závislí“.

Range Rover dává Range Rover 2015 na Facebooku?

Momentálně neznáme způsob deaktivovat. A rozhodně se to neobjevuje pořád, protože na některé uživatele Facebooku toto opatření nemá vliv. Ti, kteří to dělají, ti, kteří hrají, již vědí, že mohou odhalit, kdy a co hráli na nejpopulárnější sociální síti na světě.