"Je čas poděkovat", nová značka Instagramu pro sanitární tleskání

Instagram nový Nálepka s názvem „Děkuji vám za čas“Obrátil se, aby ocenil svoji oddanost profesionálům bojujícím s koronaviry ve Španělsku a dalších zemích. To se příliš neliší od současných „Health Claps“, ale zahrnuje více lidí.

Spolu s ostatními nálepkami pro Instagram Stories („nálepky“ ve španělštině) je „čas poděkovat“ a jakmile je umístíme, můžeme na ně kliknout a provést změny. další verze, která říká „Díky“ a tleskáale bez textu.

Před několika dny přidal Instagram značku „Potlesk zdraví“, kde se občané ve 20:00 hrnuli na balkony, aby povzbudili lékaře a zdravotní sestry, a získal novou všestrannost díky nové verzi „Děkuji“.

A tohle Mnoho dalších profesí je uprostřed krize s koronaviry klíčové: pracovníci supermarketů, přepravci, přepravci, zemědělci, policisté, civilní stráže a armáda… tak se všichni budou cítit zahrnuti v poctách na Instagramu.

Jedná se o verze, které obsahují text nově vydané nálepky:

Obrázek - & quot;  Je čas poděkovat: Instagram přidává novou nálepku

Poslední proměnná je jednoduše potřesení rukou ikonas malým srdcem symbolizujícím zvuk, který vydávají:

Na rozdíl od značky „At Home“ na Instagramu se v tomto případě Příběhy, které ji používají, nezobrazují společně, možná uživatele tento formát nepřesvědčuje.

Ačkoli je použití „času na poděkování“ symbolickým gestem, vždy je Povzbuďte ty, kteří bojují s COVID-19Kromě rozptýlení, které sociální sítě poskytují, nás karanténa může učinit snesitelnějšími.

Ve skutečnosti můžeme uskutečňovat videohovory na Instagramu, abychom viděli publikace, které jsme nedávno zveřejnili s našimi přáteli, což je velmi zajímavý nápad, protože nám dá témata konverzace strávit dlouhé hodiny ve vězení.

Pokud se chystáme nahrát příběh během sanitární klapky, „Čas poděkovat“ můžeme na Instagramu ocenit více profesionálůje důležitá věc, abyste si v těchto těžkých dnech udrželi náladu.

10 nástrojů pro změnu pozadí vašich videohovorů

Co si myslíte o „Time to be thanks“? Chystáte se to dát do svých Instagram Stories, které ukládáte každý den ve 20:00?