Je čas strávený v Apple lepší?

Steve Jobs

Bylo to něco, na co jsme byli zvyklí, že nám rodiče a prarodiče říkali, že kdykoli to bylo lepší. Je vždy velmi snadné odkazovat na toto prohlášení, než dojde k jakýmkoli nepříznivým událostem, a v poslední době se to s Apple opakuje. Poruchy v iOS a OS X a takzvaný „nedostatek inovací“, pokud jde o hardware, vedou podle většiny katastrofických hackerů k negativním komentářům o společnosti a směřují k nejisté budoucnosti. Summit přišel s článkem na blogu Marco Arment druhý den. hovořil o poklesu kvality softwaru Apple v posledních letech.

Vzhled těchto článků není nic nového, ale je neobvyklé, že to lidé z trajektorie tvůrce Instapaper a Overcast Marco dělají tak radikálně a senzačně. Ve skutečnosti napsal Marco Arment krátce poté litovat svých slovpovažoval jeho článek za senzační a litoval reflexe, kterou učinil ve zbytku médií. Ale co říká Marco Arment a mnoho dalších uživatelů si myslí?

Článek, který publikoval Antonio Saban, je velmi zajímavý, což je názor uživatele, který dlouhodobě používá produkty Apple, aby posoudil, zda se v posledních letech skutečně zhoršily. Jako by to nestačilo, Daniel Jalkut, bývalý zaměstnanec společnosti Apple, zveřejnil odpověď na článek Marca Armenta, ve kterém dal jasně najevo, že měl vždy problémy se softwarem společnosti. Oba poukazují na skutečnost, kterou uživatelé Apple ve většině případů nevnímají: Software Apple má chyby, jinak budete klamat sami sebe.

I když nemám dostatek zkušeností, není to složité, pokud si dobře pamatuji, protože jsem uživatelem produktů Apple asi 5 let. Najděte stížnosti uživatelů na starší verze OS X. Ve skutečnosti je první verze 10.0 (Cheetah), beta verze operačního systému Mac, která připraví cestu do současnosti, plná chyb a kritici byli velmi drsní. Další verze (10.1 Puma), která přišla o šest měsíců později, neměla mnohem větší šance, dokonce i verze 10.2 (Jaguar), která přišla téměř o rok později, měla velmi odlišné názory a co je nejdůležitější, nadále zaručovala, že se potýká s chybami, takže je «pomalá, nezralá a použitelná obtížný. Pokud skočíme na verzi, která mnoha uživatelům chybí, pokud jde o stabilitu a rychlost a vždy odkazovanou, může zapomenout na závažné selhání, které utrpělo při spuštění OS X 10.6 Snow Leopard, což způsobilo, že uživatelé ztratili všechna svá data.

Vyhledávání

Pokud analyzujeme výsledky vyhledávání Google na poruše operačního systému Apple, zjistíme, že se to v posledních verzích příliš nezvýšilo. Hledání chyb v Yosemite (nejnovější verze OS X) mírně pod Leopardem, Lionem a Mnohem menší než Tigerův.

iOS byl operační systém s nekonečným nárůstem počtu uživatelů ve srovnání s OS X. Je rozumné si myslet, že internetová vyhledávání mobilního operačního systému Apple rostou kvůli rostoucímu počtu uživatelů a popularitě. . Zřejmě to odráží graf vyhledávání na Google, ale přesto a navzdory tomu, co si myslíme, Hledání chyb v iOS 8 méně než iOS 7.

Je jasné, že software společnosti Apple není dokonalý a nikdy nebyl.. Stejně jako v jiných aspektech života, člověk má tendenci zapomínat na špatné okamžiky minulosti, jen aby zůstal u těch nejpříjemnějších vzpomínek, proto fráze, kterou článek začíná. Neodvážil bych se předpovídat budoucnost společnosti, ale na základě předložených údajů je jasné, že minulost se příliš neliší od dnešní, dokonce ani v době Steva Jobse.