Je iPhone 6s mnohem výkonnější než iPhone 6?

iPhone 6s

To je otázka, na kterou si musíme položit otázku, zda bychom měli nebo neměli, nebo zda si chceme koupit nový iPhone 6s, je rozdíl ve výkonu mezi iPhone 6 a novými 6s příliš velký?

Odpověď je jednoduchá a překvapivá a byla nám dána společností Apple v celé její hlavní řeči, ale chci analyzovat, jaké aspekty tohoto iPhonu ho činí silnějším a do jaké míry, proč a v jakých situacích by to mohlo být prospěšné. další potenciál.

Zadejte grafy

GPU pro iPhone 6s

Ve srovnání s iPhone 6 GPU

V případě, že iPhone 6s není schválen iFixIt nebo géniy slavného fóra AnandTech, patří k GPU nové generace Imagination Technologies, řadě PowerVR 7XT, a zahrnuje GPU nové generace, která se podle nich může pochlubit. vaše grafika, V horní části konzol, jako je PS3 nebo XBOX 360.

Pro toto poslední prohlášení si troufám ujistit GPU nového iPhonu 6s a 6s Plus se nachází mezi modely PowerVR 7400 a 7600Dva GPU určené pro špičkové smartphony od 2015/16 a se stejnou zpracovatelskou kapacitou jako grafické procesory konzolí jako PS3 nebo XBOX 360.

Řada PowerVR řady 7XT-GPU

Nástroje již byly dány, takže vývojářům zbývá dobrý úkol GPU a schopnost vytvářet tituly na úrovni konzoly s Metal API vydaným v iOS 8, pokud bychom v loňském roce viděli neuvěřitelné tituly jako Modern Combat 5, Asphalt 8 nebo Vain Glory, co je pro nás letos zábavní průmysl. počkejte, až se to uloží. Zdvojnásobuje grafický výkon předchozí generace.

Ve skutečnosti je to přívěs dlouho očekávaného třetího dílu z toho, co jsem napsal v tomto řádku Galaxy On FireSami se rozhodněte, zda je to pro chytrý telefon normální, nebo typičtější pro konzoly:

To poskytne kupujícím zařízení iPhone 6s, když se přidá k použití, které iOS vytvořil pro nádherné animace GPU. bezkonkurenční plynulost a grafický výkon dnes na jiném smartphonu.

CPU nezůstává pozadu

CPU iPhone 6s

Ve srovnání s čipem A8

Procesor nebo procesor nového iPhone 6s není pozadu z hlediska potenciálu, potřebujeme také získat souhlas od iFixIt nebo AnandTech nebo taktovací frekvenci a RAM (určitě to bude 2) od AnTuTu nebo GeekBench, abychom věděli přesný počet jader. GB a LPDDR4), ale Apple nám nechal tip, Nový procesor čipu A9 je o 70% rychlejší než procesor A8To je téměř dvojnásobek výkonu již tak netvorového CPU (mluvím o A8).

S těmito čísly Apple umístil iPhone 6s do výšky konzoly Pokud jde o grafické zpracování a logické zpracování ve výšce našeho vybavení nebo domácích počítačů, díky LPDDR4 zvyšuje šířku pásma paměti RAM (2krát více než čip A8X) a také zdvojnásobuje rychlost čtení / zápisovou flash paměť, nové iPhony překračují standardy ve všech kritériích a opět ji postaví do čela výkonu.

IPhone 6 se nevzdává

Iphone 6

Navzdory výraznému nárůstu výkonu v nových zařízeních 6s se iPhone 6 dodnes nestal zastaralým nebo neohrabaným strojem a s pouze roční životností zůstává tento smartphone jednou z nejlepších značek. z hlediska výkonu, CPU i GPU jsou schopné zvládnout ty nejnáročnější hry, které jsou v současné době k dispozicia protože čip je druhým nejvýkonnějším čipem ARM společnosti Apple, jsem si jist, že nebude vynechán, když vyjdou nové. Podporuje Metal API a má 64bitovou architekturuJe to rozhodně zvíře a zůstane tam ještě několik let nebo ještě 3.

Možná je jediný rozdíl iPhone 6s je odsouzen k lepšímuMuseli překonat bariéry, které identifikovali před rokem, a překonat zařízení, které od loňského roku nadále překonává smartphony, jako je letošní Galaxy S6, na úrovni grafického zpracování a detailů. Pokud máte iPhone 6, buďte rádi, že máte po ruce nejnovější technologie, a ať už je iPhone 6s vesmírnou lodí nebo kapesním superpočítačem, nikdy by vás neměl děsit, protože váš tým bude vždy aktuální. V naprosté většině případů to bude výška očekávaná od smartphonu, nebo alespoň výška očekávaná od smartphonu, aniž by bylo dosaženo grafického faktoru konzoly (dotknuto iPhone 6).

výsledek

Snímek obrazovky 09.09.2015 v 7.24.00

Pokud máte model iPhone 5 nebo nižšíNový iPhone 6s zastíní vše, co si myslíte, že váš iPhone dokáže, protože to zvládne, aniž by byl přeplněný, naopak, pokud jste iPhone 5s, navrhuji vám přepnout na iPhone 6, pokud pro svého zařízení najdete kupce. nebo 6 s, podle vašich potřeb.

Pokud vlastníte iPhone 6Nebojte se, tento iPhone je lepší, to bylo zřejmé před jeho zavedením, ale váš iPhone 6 je stále vpředu, dokáže zvládnout všechny výzvy, které čekají. Pokud rádi obnovujete svůj smartphone nebo z nějakého jiného důvodu a měli jste rádi iPhone 6s, pokračujte, na druhou stranu, pokud chcete pouze nejnovější iPhone a žádná omezení, počkejte další rok nebo dva, nemusíte vyměňovat své úplně nové zařízení. U nového iPhonu 6s, iPhonu 6 a dalších si můžete ušetřit spoustu úsilí a peněz s vědomím, že se příští rok ocitnete ve stejné situaci.