Je Mi Fit zcela přepracován Mi Band 4 v dohledu?

Xiaomi Mi Band je dnes nejoblíbenějším náramkem na aktivity. Xiaomi je již na třetí verzi svého smartbandu a každým rokem získává více uživatelů, částečně kvůli nízké ceně tohoto zařízení. Nedávno jsme viděli, jak Xiaomi Mi Band 4 téměř úplně unikl, takže jeho spuštění by mohlo být velmi brzy. Viděli jsme, že aplikace Mi Fit, kterou jsme dnes připojili, říká nositelná, aktualizováno s úplnou změnou celého uživatelského rozhraní. Připravuje se Xiaomi na Mi Band 4?

Dosud jsme viděli několik velkých změn v Mi Fit a s každou z nich byla krátce poté oznámena nová verze smartband Xiaomi. V návaznosti na tento trend as přihlédnutím k únikům Mi Bandu 4 Může to znamenat, že jeho spuštění je příliš blízko?. Estetické změny navíc zjednodušily rozhraní, zejména když zahajujeme činnost.

My Fit obsahuje kosmetické změny, ale žádné nové funkce

Navzdory této skvělé aktualizaci již náramek, který jsme připojili, přestal fungovat. Viděli jsme, že Xiaomi chce věnovat větší pozornost některým dříve skrytým částem aplikace. za prvé Domovská obrazovka a obrovská změna, kterou provedla, na nás udělaly dojem.. Už nemáme velký kruh, který nám ukazuje podniknuté kroky. Nyní v menší velikosti se zobrazuje uvnitř karty, kde můžeme vidět další relevantní data, jako jsou hodiny spánku, srdeční frekvence nebo hmotnost (zajímavější, kdybychom měli Mi Scale).

My Fit My Fit

Moje přizpůsobené rozhraní

Vedle této domovské obrazovky můžeme přejetím doleva rychle zahájit různé aktivity: cyklistiku, běh nebo chůzi. V těchto nabídkách nám naši polohu ukáže GPS našeho mobilního telefonu. Dole, najdeme tři různá menu: vzdělání, přátelé a profil. Zdá se, že Xiaomi chce, aby byla její aplikace více sociální než kdykoli předtím, a tak můžeme porovnávat naše aktivity s aktivitami našich přátel, které jsme obnovili po sdílení našeho QR kódu.

Rozhraní se v rámci nastavení dotyčného náramku vůbec nezměnilo, ale v současné době je poněkud nekompatibilní s estetikou zbytku aplikace, takže Neignorujeme, že brzy dojde k některým změnám.. Viděli jsme, že aplikace nyní může zaznamenávat více fyzické aktivity než dříve, stejně jako přidávat fotografie a komentovat naše aktivity. S touto velkou změnou v implementaci se Mi Fit zaměřuje více na fyzické aktivity a také na sociální část, kterou, jak doufáme, zvýrazní Mi Band 4.