Je možné zrušit zasílání peněz pomocí PayPal?

O PayPalu jste nepochybně slyšeli a je pravděpodobné, že na této platformě máte dokonce účet pro odesílání a přijímání peněz. Nejzajímavější věcí na případu je, že zatímco odesílání příspěvku přes PayPal není příliš komplikované, problém je, když chceme tento příspěvek zastavit. V poslední době se nás mnoho čtenářů zeptalo, zda je možné zrušit zasílání peněz pomocí PayPal.a první věc, kterou musíme říci, je ano, ale budete o tom potřebovat znát nějaké podrobnosti.

Zrušte odesílání peněz pomocí PayPal

Od začátku musíme říci, že pokud plánujete zrušit převod peněz PayPal, je tato možnost vhodná pouze pro některé. zejména u plateb zasílaných na neregistrované nebo neschválené e-maily nebo telefonní čísla. Proto budete muset být velmi opatrní, než požádáte o zrušení odesílání peněz přes PayPal. Pokud jste zadali nesprávný e-mail nebo osoba není zaregistrována na platformě, uvidíte, že je vždy ve stavu Nevyřízeno.

Takže když mluvíme o zrušení převodu peněz pomocí PayPal, mluvíme o zrušení PayPal Čekající zásilky. V tomto smyslu byste měli vědět, že odesílání peněz prostřednictvím služby PayPal můžete zrušit, pouze pokud se objeví na Čekající.a stačí k tomu provést pouze dva kroky. První z nich je o zadání PayPal, Souhrn, Nevyřízená platba, a pak vyberte Storno a Zrušit platbu z možností, které se zde zobrazí.

Několik podrobností, které je třeba vzít v úvahu při zrušení převodu peněz pomocí služby PayPal, v prvním případě můžete zrušit pouze nevyžádanou platbu s „Storno“ vedle částky, v druhém případě můžete zrušit čekající platbu. Pokud kupující nepožádá do 30 dnů, bude automaticky zrušen. Ale, Pravděpodobně vás zajímá, co dělat v těchto situacích, pokud jste nemohli zrušit převod peněz pomocí PayPalu, protože byl dokončen..

Pokud byla platba dokončena, bohužel je vaše jediná alternativa Promluvte si s příjemcem, kterému jste poslali peníze, a požádejte ho o vrácení peněz, které jste právě poslali. Pokud jste čestný člověk a máte dobrý důvod peníze vrátit, měli byste postupovat podle tohoto postupu. Chcete-li to provést, musíte přejít na Souhrn a kliknout na platbu, kterou chcete vrátit. Poté musíte najít e-mail dané osoby a poslat mu zprávu o vrácení peněz.

Jak vidíte, zrušení odesílání peněz přes PayPal není složité, ale musíte najít dostatek času, abyste peníze našli na účtu dané osoby. Jinak se bohužel budete muset spolehnout na dobrou vůli druhé osoby. V každé situaci V těchto případech doporučujeme, abyste se vždy snažili být co nejopatrnější, abyste zabránili zasílání peněz z vašeho účtu PayPal nesprávné osobě.protože to není snadné vyřešit.

Dokázali jste krok za krokem zrušit odesílání peněz přes PayPal?