Je pravda, že Instagram vám umožňuje upravovat životopis někoho jiného?

V poslední době bloudí zpráva, která se stala virální a to zaručuje Biografii Instagramu můžete upravovat kdekoliPokusíme se proto vysvětlit, zda tomu tak skutečně je, aby nedocházelo ke zmatkům u lidí, kteří mohou mít strach.

Dnes Můžeme změnit náš Instagram bio Můžeme dokonce mluvit o jednom nebo více z nich, kolik jich chceme. Můžete přidat text a dokonce i emodži, jediné, co nelze umístit, jsou odkazy, k tomu slouží sekce „web“.

I když je možné hovořit o každém, kdo má profil na Instagramu a vy víte, jaké jméno má pod jménem na sociální síti, neznamená to, že můžeme upravovat jeho biografii. Více, to je podvodnapříklad umožnění pokládání anonymních otázek.

Obrázek - Instagram vám umožňuje upravovat životopisy jiných lidí: ano nebo ne?

Virová zpráva začíná takto: Instagram Nyní, kde je uvedeno: upravit profil, (kde je název zobrazen tučně … “Potom dále zmíní řadu kroků, které je třeba dodržet, aby bylo možné konkrétně někoho zmínit a uložit takovou biografii.

Později to bylo řečeno musíte změnit uspořádání bio a dát nějaká slova náhodně, okamžitě poté, co se objeví slovo nebo fráze, které jste zaznamenali v biografii výše uvedené osoby.

Všechno je úplně špatně Nikdo nemůže upravovat bios Instagramu kromě vašeho z příslušné sekce. Pokud někdo hackne a změní váš účet Instagram, budeme hovořit o něčem jiném, ale toto je další téma, které s tímto virálem nemá nic společného.

Pokud tedy obdržíte tuto zprávu nebo ji uvidíte na Instagramu, měli byste vědět, že to, co je tam uvedeno, není pravda, takže nikdo nemůže změnit život někoho jiného pouhým uvedením, kdo to může udělat? profil a nikdo jiný.

Jak můžete upravit svůj Instagram bio?

Pokud jste již použili Instagram, pravděpodobně víš jak změnit své bioale pokud jste v této sociální síti nováčkem nebo si nepamatujete, měli byste postupovat podle těchto kroků:

  1. Otevřete svůj profil Instagram a klikněte na ikonu svého profilového obrázku.
  2. Klikněte nyní Tlačítko „Upravit profil“ a uvnitř Sekce „Životopis“Napište co chcete. Jakmile to máte, klikněte na „připraveno“ a uloží se, můžete je kdykoli změnit.

Anonymní otázky k Instagram Stories, že?