Je spuštěn nový design Facebooku na ploše

První uživatelé již začínají nakupovat Redesign Facebooku na plošeje přizpůsoben obrazovce počítače s vizuálním stylem podobným mobilní aplikaci, ale když přistupujeme k sociální síti z webového prohlížeče.

Ve skutečnosti byl nový design webových stránek Facebook oznámen v dubnu 2019, takže zatím bylo omezeným způsobem k dispozici 8 měsíců.

Mezi změnami je jeho použití nápadnější barvybílé oblasti, zaoblené prvky rozhraní a nové ikonydodává sociální síti modernější nádech.

Toto je vylepšené rozhraní Facebooku na ploše:

Někteří členové Facebooku již jsou zpráva povzbuzující je, aby „vyzkoušeli nový Facebook“Povoluje toto rozhraní.

Také vlastní názory na změny, dokončit leštění designu a návrat k předchozí estetice kdykoli.

Uživatelé, kteří si mohou nový design vyzkoušet, se zdají být vybráni Facebookem, není možné jej aktivovat ručně a kritéria, pro která byli vybráni, jsou náhodně nejasná.

V zásadě nový web pro počítače Dokončeno na jaře 2020 (ze severní polokoule, tedy mezi březnem a červnem) a poté celý svět.

Nový design mobilní aplikace pro Facebook existuje již měsíce a v nadcházejících měsících se očekává přizpůsobení pro mobilní webové prohlížeče.

Zatímco Facebook čelí výzvám, jako je budování vlastního operačního systému, konec konců, velkou část jeho práce tvoří reklama na Instagramu a samotném Facebooku. modernější vzhled je vždy dobrý pro udržení divákazvláště pokud se vám podaří lépe uspořádat web, který je někdy velmi zaneprázdněný.

Facebook vždy potvrzuje, že má přístup k vaší poloze

Co si myslíte o tom, že Facebook začal povolovat nové desktopové rozhraní? Myslíte si, že to zlepší zážitek na sociální síti?

Prostřednictvím: CNET