Je to lepší než Netflix? Alternativy k Netflixu

Dnes uvažujeme o streamovací službě pro sledování filmů nebo televizních pořadů a první věc, která mi přijde na mysl, je nepochybně. Netflix. Koneckonců je to nejpoužívanější streamovací služba a nejznámější na světě, především s miliony uživatelů.

Je těžké najít pohodlí, které nám tato platforma nabízí v jiných. Existují tisíce filmů a televizních pořadů. K dispozici je také speciální sekce pro dokumenty a děti. Vše v HD, Full HD a také 4K.

Můžeme použít Netflix z mobilních zařízení a stáhnout si tyto epizody, abychom je viděli, když nemáme internet.

Také skvěle využívá konektivitu, kterou máme. V případě špatného spojení se kvalita segmentů automaticky zhoršuje, takže se načítají co nejrychleji, dokud se spojení nestabilizuje.

Lepší aplikace než Netflix

Je však normální, že mnoho lidí Netflix nepřesvědčuje, není tím, co očekávali, nebo nemá sérii nebo filmy, které hledali. Koneckonců, abych byl upřímný, většina z nás si předplatila tuto platformu pouze originály vysoké kvality a nic víc.

Naštěstí cena musí být zaplacena Předplatné Netflix je docela levné. Chci vám však nechat malý seznam platforem, které vypadají jako Netflix a mají co nabídnout.

  • Amazon Prime
  • Blim
  • Crunch
  • Mubi
  • Qubit

Alternativy k Netflixu

Také mají další alternativy nabízené službami kabelové televize. Existuje mnoho společností, které chtějí skočit na loď a vytěžit maximum z velmi trendy proudu, a může to tak být mnohem déle.

Než půjdete příliš daleko, po chvíli Disney představí svoji vlastní streamovací platformu volání Disney + všechny materiály této společnosti a také Star Wars a Marvel.

Dokonce i speciální série Marvel s nejznámějšími postavami tohoto kinematografického vesmíru. Stručně řečeno, dnes máme k Netflixu mnoho alternativ, abychom si mohli na internetu užít velké množství audiovizuálního obsahu.

S novými streamovacími službami, které se objeví za několik let, bude všechno zábavnější a jak všichni víme, čím více služeb se objeví, tím bude tvrdá konkurence mezi společnostmi a na konci dne budou mít prospěch pouze uživatelé.

Která streamovací služba je nejlepší?

Vlastně, žádná lepší streamovací služba než jiná. Můžeme říci, že Amazon Prime je velmi blízko tomu, co Netflix nabízí. Ale záleží na tom, co chcete dnes konzumovat. Originály Netflixu jsou skvělé, ale je to skoro jediná nová nebo nová věc na platformě. Přidání nových ročních období nebo nových filmů trvá dlouho, takže to bude záviset na tom, co uvidíte.