Je to už dlouho, co Apple tyto produkty neaktualizoval

„Už je to dlouhoTo je výraz, který Apple učinil v pozvánce na akci, kde se 16. října setkáme s iPady nové generace. Pokud přestaneme přemýšlet, v katalogu společnosti jsou některé produkty, které nebyly velmi dlouho aktualizovány a je třeba je urgentně vyměnit.

Nemá smysl neobnovovat iPad nebo iPhone každý rok, protože to je již „norma“ pro Apple i uživatele. Už jsme si zvykli na každoroční cyklus obnovy, který společnosti Apple přináší příjemné příjmy, které se každým rokem zvyšují. Když to vidí, je normální, že se zaměřují na hvězdné produkty, ale níže uvádíme některé Produkty, které mohou používat aktualizace.

Apple TV

Stále nechápu jak Apple nemůže ze set top boxu vydělat víc. Ve Spojených státech a dalších regionech může být dostatek multimediálního obsahu, ale ve Španělsku se stal pouze jedním přijímačem AirPlay s mnoha omezeními.

Pro mnohé to stačí, ale nepochopitelné je, že zařízení iOS má hardware, neotvírá dveře zařízení Apple. Obchod s aplikacemi pro Apple TV. Je nám jasné, že utratit 700 EUR za iPhone 6 za něco málo přes 100 EUR za Apple TV je pro nás mnohem výhodnější, ale když prodají ekosystém, určitě najdou klíč k tomu, aby toho bylo více a bylo to ziskovější. rozhodnutí.

Jsem jedním z těch, kteří čekají Apple TV je osvěžující a vitamin s novými funkcemi. Uvidíme něco takového v příští generaci produktu?

Rozsah IPod

ipody

Po ukončení prodeje přehrávače iPod Classic Hudební přehrávače Apple jsou odsouzeny k zániku. Smartphone každý rok krade a zobrazuje prodeje těchto produktů. Je jasné, že ne každý model přehrávače iPod je náhradou něčeho velmi zvláštního, ale v dnešní době, kdy převládá všestrannost, je obtížné držet iPod, protože je vhodný pouze do posilovny.

IPod Shuffle a iPod Nano tam víceméně stojí kvůli své velikosti a tomu, co jsem zmínil dříve iPod Touch je hloupý. Stojí to „jen“ 200 eur, ale mluvíme o vybavení procesorem Apple A5 (tři generace oproti současnému Apple A8, procesoru iPhone 4s), čipsetu, který je jasně zastaralý a dlouhodobý. Optimalizace iOS je však na pokraji toho, že nebude podporována v příští generaci systému.

Za trochu víc peněz koupili jsme iPhone (i když je to z druhé ruky) to nejen zesílí, ale také nám umožní udělat více.

Mac Mini

Mac Mini

717 jsou dny, kdy nebylo aktualizováno přihlášení společnosti do systému Mac. Tentokrát v technologickém světě starý hardware Upřímně řečeno, a přestože jsou majitelé počítačů se současným výkonem naprosto spokojeni, není dobré kupovat tento produkt dnes, protože je téměř dva roky starý.

Stejně jako u iPodů také vím, že na iPody čeká spousta lidí. Velké obnovení na Mac Mini a existují náznaky, že to přijde velmi brzy. Možná s vydáním Yosemite je událost ze 16. října dobrou příležitostí k osvěžení malého Macu.

Thunderbolt displej

Thunderbolt displej

Pokud se 717 dní, které uplynuly bez aktualizace Mac Mini, zdá být hodně, 1121 dní s připojeným monitorem Thunderbolt Display. Nevíme, na co Apple čeká, než se obnoví, možná skok na Retina Display na iMacu by mohl být záminkou, jak nás nechat čekat na Cupertino, ale pokud je to důvod, dává mi to, že budeme muset ještě dlouho čekat, až uvidíme iMac. 27 palců zvládne takové hrozné rozlišení bez trouby (více trouby)

Stručně řečeno, máme nové iPady na cestách jakýkoli z produktů uvedených v tomto příspěvku však může být dobrým kandidátem na obnovení příští čtvrtek.