Jeden z nejlepších střelců na Google Play

Brothers-in-Arms-3-title

Nevidím se jako hráč, nebo alespoň ne na zařízeních Android, ale je pravda, že vždycky miluji nastavení hry, která by zmírnila ty chvíle nudy v metru nebo v autobuse. Myslím, že jako většina uživatelů. Jsem člověk, který rád hraje, záleží na tom, co hraji s ovladačem a v televizi, ale když se objeví nuda, natáčím, co je nutné.

Hledat na Google Play druhý den, Našel jsem Brothers in Arms 3nějaký druh hry střelecTo jsou věci, které nerad hraji na mobilním zařízení, ale říkám si, pojď, zkusím to vidět. Trvalo mi dvě minuty, než jsem se připojil, je to docela dobrá nahrávka.

analýza bratrů ve zbrani 3

Grafika v této hře je úžasnáa více, pokud to budeme hrát na FullHD obrazovce. Hra se odehrává ve druhé světové válce. Zvláště teď Normandie přistání. Většina misí je venku a my si můžeme užít brutální scenérii. Každému detailu je věnována maximální pozornostJinými slovy, tato hra v grafické sekci nezklame a budeme mít velmi dobré zkušenosti.

Ovládací prvky jsou něco, co mě hodně vezme zpět, protože je obvykle těžké získat dobrý zážitek z dotykové obrazovky, ale S několika úkoly získáte většinu vlákna a už žádné potíže. Můžeme se volně pohybovat joystick Pohled hráče nasměrujeme stisknutím levé a obrazovky. Stejně jako ovládací prvky spouště vpravo různé možnosti zbraní a bratři. Bratři jsou soudruzi, kteří nás budou doprovázet a trochu nám ulehčí příběh. Všechny mají speciální schopnost, kterou můžeme použít

3 mise soudruhů

Tato hra je nejúplnější. Kromě zbraní máme obchod, kde si můžete koupit a vylepšit granáty, speciální zbraně a další. Herní módy jsou distribuovány v každé epizodě a nejen že budeme muset dokončit kampaň, abychom mohli přejít na další, ale také splníme některé sekundární mise.

Budeme mít živý chat a můžeme mluvit s lidmi, kteří hrají. Dobrá věc na tom je, že se kategorizuje podle zemí, takže budeme mít pouze své vlastní zprávy. Budeme mít Úspěchy, každodenní události, VIP účty a mnoho dalšího k odemčení dalších. Jak to u těchto her obvykle bývá, můžete nakupovat pomocí hvězd, abyste vše snáze získali.

Nakonec mohu jen doporučit, abyste si jej stáhli, abyste jej mohli sami posoudit, ale mohu vás ujistit, že pokud máte dobré zařízení, které dokáže tyto typy her provozovat, budete tento zážitek milovat.

Bratři ve zbrani 3 | Google Play

Co si myslíte o střelcích v systému Android? Vyzkoušeli jste hru?