Jedná se o 10 nejlepších Android střelců roku 2019

Nejlepší Android střelci

Pro ty, kteří milují akční videohry, nic nepřinese více adrenalinu než dobrý střelec. A pokud tomu tak je, dnes máte šťastný den. V tomto článku vás seznámíme toto je nejlepší střílečka pro Android roku 2019 a jsme si jisti, že budete chtít vyzkoušet více než jeden. Takže bez dalších okolků Začněme!

Call of Duty Mobile, hra okamžiku

Call of Duty je jednou z nejpopulárnějších herních sérií a nyní dává něco k rozhovoru o její nové verzi. Call of Duty Mobile nabízí působivou grafiku, skvělou mechaniku a uživatelsky přívětivé rozhraní. Kromě několika herních režimů Obsahují špičkový Battle Royale. Není pochyb o tom, že tato hra je zatím to nejlepší, co můžete od mobilní střílečky získat, a nemůžete očekávat méně od společnosti, která v posledních letech dominovala žánru. A co je nejlepší, je to zcela zdarma.

Call of Duty®: Mobile

PUBG Mobile, dokonalost Battle Royale

PUBG Mobile je další střílečka ohromující kvality. Hlavním lákadlem je obrovský PvP Battle Royale mod. Soutěžte 100 hráčů proti sobě na ostrově plném zbraní, munice, taktického vybavení a vozidel. Vstupujete jako sólový hráč nebo jako součást týmu a musíte porazit své protivníky svými nejlepšími schopnostmi, dokud nejste poslední stojící muž. Můžete si jej zdarma stáhnout z obchodu Google Play.

PUBG MOBILE - NOVÁ ÉRA

S Critical Ops je zaručeno vzrušení

Critical Ops je jednou z nejpopulárnějších stříleček právě teď. Tady je vynikající grafika, online multiplayer, spousta zbraní ke sběru a dokonce i možnosti přizpůsobení. I když víme, že při hraní na dotykové obrazovce vždy existuje křivka učení, ovládací mechanika je pro střílečky z pohledu první osoby docela typická. Také často dostává aktualizace a je zcela zdarma.

Kritické operace

Guns of Bloom je další skvělá volba

Guns of Boom je jasná a barevná střílečka z pohledu první osoby. Má vše podstatné, co od dobrého FPS chcete: rychlé a pohotové ovládání, přizpůsobitelné mapy a zbraně a design, který umožňuje dobrý vývoj hry. Obsahuje zápasy smrti 4v4, které umožňují kombinace rychlých útoků, boje na blízko a ostřelování na velké vzdálenosti. Stahování je zdarma, takže není důvod jej zastavovat.

Dead Effect 2 je hra, kterou si nemůžete nechat ujít

Dead Effect 2 je sci-fi střílečka a nástupce jedné z prvních mobilních stříleček Dead Effect. Skvělá grafika, stovky zbraní, které je třeba sbírat a upgradovat, spousta padouchů, 20hodinová kampaň pro jednoho hráče (s vedlejšími misemi) a funkce vývoje postav ve stylu RPG. Dir-dir jeden z nejhlubších střelců, který je právě k dispozici a má také další podporu pro zařízení Nvidia Shield.

Dead Effect 2

Staňte se skvělým odstřelovačem s Hitman: Sniper

Hitman: Sniper je hra, která se vždy zaměřuje spíše na trpělivost než na vzrušující střelbu. Budete hrát jako Odstřelovač, který musí nepozorovaně eliminovat své cíle. Existuje vždy mnoho způsobů, jak splnit každou ze 150 dostupných misí. Zahrnuje také žebříčky, odemykatelné odstřelovací pušky a další. Stažení vás bude stát 0,99 eur, ale existují i ​​nákupy v aplikaci.

Modern Combat 5 je klasikou svého žánru

Modern Combat 5 je jednou z nejpopulárnějších střílecích her pro mobilní zařízení. Má pro vás velmi dobrou grafiku a několik herních režimů. normální kampaňový režim a velmi konkurenční režim pro více hráčů. PUBG Mobile a Fortnite možná zastínily Modern Combat 5, ale již si získal reputaci jedné z původních stříleček pro mobily. Pokud si to chcete vyzkoušet, můžete si jej stáhnout z níže uvedeného odkazu.

NOVA Legacy, velmi moderní titul

Tituly NOVA jsou jedny z nejúspěšnějších stříleček na trhu a NOVA Legacy je nejnovějším titulem ze série. Na rozdíl od Modern Combat, tento má více sci-fi tématu. Má dobrou grafiku, online hru pro více hráčů a režim kampaně pro sólovou hru. Toto je název freemium, což znamená, že ve hře jsou některé nepříjemné části. Kromě toho existuje mnoho faktorů, díky kterým si tento titul zamilujete.

Zombie vás budou terorizovat pomocí Dead Plague

Dead Plague je vynikající střílečka, která si rozhodně zaslouží místo na tomto seznamu. skvělá grafika, šílené hraní a online podpora her. Hrajete za člena úderné jednotky, která spadne na ostrov, kde vypukl mor zombie. Musíte bojovat mezi hordami zombie, abyste našli vzorky DNA, které jsou jedinou nadějí lidstva na nalezení léku. Je to určitě hra, která vás chytí hned od začátku.

DEAD PLAGUE: Zombie Outbreak

A uzavřít krásou … Modern Strike Online

Pokud máte rádi vzrušení z online hry pro více hráčů, Modern Strike Online vám nabízí: Čistý online zážitek FPS nabitý funkcemi a 6 herními režimy, které si zamilujete. Najdete zde více než 30 zbraní a spoustu možností přizpůsobení, které vám usnadní cestu k úspěchu. Tato hra je s některými reklamami zcela zdarma, ale nebude příliš invazivní. Je to určitě jedna z nejlepších možností na tomto seznamu.

Modern Strike Online: Mobilní FPS online hra

A pro tebe, Jaký je nejlepší střelec pro Android?