49 Mobil Tablet Huawei Honor Güncellemesi EMUI 9 1

Jedná se o 49 zařízení Huawei a Honor, která mají být aktualizována …

49 Mobilní tablet Huawei Honor Update EMUI 9 1

Huawei nepřestává vydávat aktualizace pro mobilní telefony a zdá se, že svou práci berou velmi vážně. Přinejmenším nám dali vědět, které z nich byly vybrány a dnes je máme 49 nových zařízení (včetně mobilních telefonů a tabletů) který bude aktualizován EMUI 9.1, Je vaše na tomto seznamu?

Před několika dny jsme vám řekli, že 6 nových Huawei a Honor bude mít Android Pie, než půjdete dál. EMUI samozřejmě přijde na verzi 9.0, musíte tyto dvě aktualizace odlišit.

49 nových telefonů a tabletů Huawei a Honor bude aktualizováno na EMUI 9.1

Pokud to ještě nevíte, EMUI 9.1 byl vydán s P30 před nějakou dobou a přináší spoustu novinek, i když nám neposkytli mnoho informací. Uzdravili se Celkový výkon byly přepracovány ikony, tapety a další.

Telefony, které budou aktualizovat emui 9.1

Navíc to udělali mobilní telefon může být klíčem k vašemu autu, GPU Turbo 3.0 a mimo jiné přesné metriky rozšířené reality. Nepřenášíme, „vybrané“ jsou:

  • První kategorie: Huawei Mate 20, Mate 20 Pro, Mate 20 X, Mate 20 Porsche Design.
  • Druhá kategorie: Všechno Huawei mate 10, mate 9, P20, P10 a jeho varianty budou aktualizovány. Zde také Huawei Nova 4, Nova 3, Nova 3i, Nova 2S a Honor 8A, 8X, 7, 10 a V10.
  • Třetí kategorie: 10,1 ″ MediaPad M5 Lite, 8,0 ″ MediaPad M5 Lite, 10,3 ″ MediaPad M5, karta Honor 5 a některé další tablety značky. taky Užijte si Huawei Nova 4e, Nova 3e, 9 Plus, Enjoy 8 Plus, Enjoy Max, Enjoy 9s, Enjoy 7s, 9e and Honor 9 Lite, 8X Max, 20i, Užijte si hru 9i a Honor Play.

Kdy dorazí aktualizace EMUI 9.1?

Spořič baterie EMUI

V současné době Huawei neuvedl žádné datum, kdy aktualizace dorazí. Mate 20 již přichází takže ostatní nebudou trvat dlouho, ale budete muset projít programem beta, takže se trpělivě vyzbrojte (zvláště pokud jste ve třetí kategorii).

Než půjdeme, připomeňme si, že rampy a EMUI již po určitém okamžiku nebudou kompatibilní. Co si myslíte o aktualizaci tohoto mobilního telefonu? Je vaše na tomto seznamu? Neopouštějte, aniž byste nám zanechali svůj názor v sekci komentáře?

Zdroj | Giz Čína