Jedná se o rozdíly mezi Uber a Cabify

Uber nebo Cabify… Obě aplikace jsou nepochybně odlišné, jde o to, že plní stejnou funkci jako celek, takže je normální, že neví, kde začít. Veřejná doprava, problém s taxi atd. Je zřejmé, že kdysi došlo k velké kontroverzi, zejména s Uberem, a na některých místech je zákonnost stále přítomna kvůli bezpečnosti cestujících někdy a v mnoha případech nekompromisním lidem. změny chtěly zůstat stejné. Problém je, že aplikace jako Uber a Cabify Jsou docela dobří, a proto si mnoho celoživotních taxikářů stěžuje, že jsou nezaměstnaní, a ještě méně díky nim.

V tomto článku vás chci pojďme analyzovat obě aplikace Tímto způsobem můžeme vidět, jaké jsou rozdíly, a především na konci článku se rozhodnete, který z nich pro vás bude používat více.

Uber a Cabify

Většina uživatelů Uberu se setkává s neprofesionálními lidmi, to neznamená, že jsou špatní nebo něco podobného, ​​nebo že cestování je špatné. Jsou to jen lidé, kteří chtějí vydělat peníze navícJe třeba mít na paměti, že když nastoupil do auta, nevěděl přesně, co má najít. Také, pokud máte nehodu, pravděpodobně vás nikdo nezakryje, takže pokud cestujete a pokud je mnohem levnější a protože je populárnější, je obvykle rychlá.

Podobný CabifyVšimněte si, že mají některé známé rozdíly s Uberem. Jde o to, že tato aplikace je výrazně omezenější než jeho protivníkŘidiči mají licenci, protože většina automobilů je registrována a je vhodná pro přepravu cestujících profesionálové říditTo pro nás nepochybně znamená lepší bezpečnost a menší pravděpodobnost nehod. Existují také jezdci jako Uber, kteří si jen chtějí vydělat nějaké peníze navíc, řekněme amatérsky.

Rozdíly nejsou opravdu velké, obecně lze říci, že oba jsou velmi dobré a pomohly nám ušetřit značné množství peněz na dopravu.