Jedná se o telefony Samsung, které dostanou One UI 2.1, což je úroveň Galaxy S20.

Společnost Samsung představila Samsung Galaxy S20 asi před měsícem. Od té doby se společnost připravuje na předprodej ve většině zemí. Zítra budou uživatelé v Evropě moci jít do obchodů koupit nové terminály nebo si je vzít domů, pokud si je již zakoupili. Galaxy S20 dnes není novinkou, je to vrstva přizpůsobení, kterou obsahují. Společnost Samsung oznámila, která zařízení ve svém katalogu obdrží One UI 2.1, vrstvu přizpůsobení, se kterou všechna zařízení aktuálně pracují. Galaxy S20 a Galaxy Z Flip.

Tato nová vrstva přizpůsobení je stále založena na Androidu 10. Stejně jako One UI 2.0. přináší některé změny týkající se nových zařízení, jako je přidání nastavení pro 120 Hz displeje. V případě Galaxy Z Flip existují také speciální novinky pro skládání.. Některé se samozřejmě dostanou také k dalším telefonům Samsung.

Nejnovější high-tech produkt společnosti Samsung oficiálně obdrží One UI 2.1

Samsung Galaxy S20 vs Galaxy S20 +

Jak počítáme MobileZoneSpolečnost Samsung se rozhodla aktualizovat všechny špičkové terminály z let 2018 a 2019 na One UI 2.1. V současné době víme pouze o těchto zařízeních, ale v průběhu týdnů může být zahrnuto více. Možná, že některé jako Galaxy Note 10 Lite nebo S10 Lite byly spuštěny před několika měsíci. Toto jsou aktuálně schválené:

  • Samsung Galaxy S9
  • Samsung Galaxy S9 +
  • Samsung Galaxy Note 9
  • Samsung Galaxy S10e
  • Samsung Galaxy S10
  • Samsung Galaxy S10 +
  • Samsung Galaxy Note 10
  • Samsung Galaxy Note 10+

Všichni dostanou aktualizaci Jedno vylepšení uživatelského rozhraní 2.1 a nové funkce. Samozřejmě v současné době neexistují žádná schválená data, pouze to, že začali pracovat na této aktualizaci. První aktualizované telefony se možná několik týdnů neuvidíme. Informace navíc pocházejí z Jižní Koreje, takže globální distribuce může trvat ještě déle.

Některé z nových funkcí obsažených v One UI 2.1 jsou: Samsung Rychlé sdíleníje systém, který vám umožňuje odeslat jakýkoli druh souboru přes Wi-Fi Direct na jakýkoli terminál v okolí. Můžete také použít zoom na obrazovce. změnit velikost jakékoli části rozhranínejen text.

Musíme počkat, až to teď zjistíme Data uživatelského rozhraní 2.1 a všechny novinky, které Samsung do této nové verze zahrne.

Přes | MobileZone