Jedná se o top 5 zbraní Call of Duty Mobile

Nejlepší mobilní zbraně Call of Duty

COD Mobile vyvolává senzaci mezi celou mobilní herní komunitou a není divu. Mnoho uživatelů, kteří se ve velmi krátké době etablovali jako jedna z nejlepších stříleček z pohledu první osoby, hledá radu, jak se v této zábavné hře zlepšit.

Pokud jste jedním z nich, nemůžete tento článek nechat ujít. Ukážeme vám to jaké jsou nejlepší zbraně hrát online. Samozřejmě neočekávejte, že vám budou k dispozici všechny, protože některé se odemknou, když dosáhnete určité úrovně.

Nejlepší zbraně pro mobilní multiplayer Call of Duty

Než vám ukážeme nejlepší zbraně dostupné v různých režimech pro více hráčů Call of Duty Mobile, je třeba objasnit, že je rozdělíme podle kategorií. Tímto způsobem vám můžeme ukázat, která je nejlepší SMG, nejlepší brokovnice, nejlepší útočná puška a další.

Nejlepší odstřelovací puška COD Mobile

Název nejlepší možnosti Článek 50. Tato odstřelovací puška ráže 50 je ideální zbraní pro kempování na vysokých místech a sundávání nepřátel jednou ranou.. Přestože je zpětný ráz velmi vysoký, jedná se o zbraň, jejíž ovládání je velmi snadné, pokud se používá pro kempování, nikoli pro střelbu z boku.

Nejlepší samopal COD Mobile

Pokud budete střílet bez uvolnění spouště nebo v tomto případě tlačítka střelby, pak RPD. Jedná se o jednu ze zbraní s nejvyšší palebnou silou.něco, na co byste měli pamatovat, když hledáte zbraň s vysokým tempem a poškozením.

Nejlepší útočná puška COD Mobile

Nejlepší útočná puška Call of Duty Mobile

Fanoušci Modern Warfare a Black Ops, zkušení hráči Call of Duty, jistě vědí, že jednou z nejlepších online her je AK47. I když tento konkrétní model není v COD Mobile tak dobrý, můžeme najít rozumný fax a lepší model. AK117. Je to ideální zbraň pro čelení nepřátelům na dlouhé a střední vzdálenosti..

Nejlepší brokovnice v COD Mobile

Nejlepší brokovnice v Call of Duty Mobile

Ti, kteří používají brokovnice při střelbě, se komunitě nelíbí, ale to není příliš důležité, dobře … ne? Pokud budete používat brokovnici, Striker: Brokovnice těžkého poškození, velký zásobník a automatický systém střelbyTen luxus.

Nejlepší samopal (SMG) od společnosti COD Mobile

Rád spěcháte a likvidujete více nepřátel najednou? Nejlepší samopal Call of Duty Mobile tedy nemůžete porazit. Samopal PDW-57. I když je to poslední odemčená zbraň, pokud jde o úroveň, samopal vyniknout od ostatních, když čelíte ostatním hráčům v online režimech.

Doporučujeme vyzkoušet každou z těchto zbraní, abyste viděli nejlepší zbraň pro svůj styl hraní. Je třeba poznamenat, že tyto zbraně lze také najít v režimu Battle Royale COD Mobile, ale v tomto případě je samozřejmě ze zřejmých důvodů nelze vybrat hned od začátku.