Jedná se o všechny podobné hry jako hry Clash of Clans v Obchodu Play

Střet klanů Stala se nejpopulárnější mobilní platformovou hrou všech dob, dokonce více než legendární Snake společnosti Nokia. A nejsme překvapeni jeho úspěchem, protože jeho konkurenční faktor a snadné použití z něj činí jeden z nejvíce návykových titulů. Vývojáři to vědí a prezentují své nabídky v různých obchodech s aplikacemi. Hry jako Clash of Clans. Tentokrát vám nabízíme úplný seznam těchto dostupných zdarma v obchodě Google.


Časopis Pro Android – 10. vydání (leden 2018)


Pokud chcete vědět, proč jsou hry prezentovány tak podobně jako výše uvedené hry, doporučujeme vám podívat se na článek o důvodech pro hry jako Clash Royale a The Simpsons.

Více než 50 her podobných hře Clash of Clans je k dispozici na Google Play

Jedno z hesel počítačových vědců již říká: pokud něco funguje, nedotýkejte se toho. Totéž se děje v oblasti softwaru, konkrétněji ve hrách a aplikacích různých mobilních platforem. A jak se posuneme vpřed v podtitulu tohoto článku, Více než 50 podobných her k titulům společností Supercell. Mluvíme o již dobře známých Střet klanů Y Clash Royale. Chcete-li znát celý seznam, můžete tak učinit kliknutím na odkaz níže (většina z nich je zdarma).

Hry jako Clash of Clans

Pokud však nechcete procházet mořem aplikace a nechcete procházet názvy a motivy, které byly sledovány k těm, které již byly zmíněny, Pro Android Vybrali jsme výběr nejlepších titulů na základě počtu stažení, aktivních uživatelů a kladných recenzí o nich.

Clash of Lords 2: Spanish Clash of Lords 2: SpanishClash of Kings: New Knight System Clash of Kings: New Knight SystemCastle Clash: nadvláda království Castle Clash: nadvláda královstvíClash of Queens: Light or Darkness Clash of Queens: Light or DarknessBoom pláž Boom pláž

Všechny hry, které jsme uvedli, práce na volné nozeI když mají herní režim založený na mikroplatbách podobných předchozímu.


Měl by vám Clash Royale říci pravděpodobnost odměny v jejich hrudi?