Jef Bush, objevte jeho reakci živě s Apple Watch

Mnohé z nich jsou osobnosti a celebrity, které se svými Apple Watch rádi předvádějí. Ve dnech před oficiálním uvedením na trh jsme mohli vidět, jak několik vah vypadalo téměř náhodou na nejdražších modelech společnosti. Od svého uvedení na trh Byli jsme svědky několika případů, kdy vedly Apple Watch kvůli nedostatku znalostí uživatele.

Jeb Bush, bratr bývalého amerického prezidenta George Bushe a také republikánský kandidát na prezidenta Spojených států, zveřejněný na sociálních sítích v okamžiku, kdy uvedl na trh své Apple Watch, fotografii v horní části tohoto článku komentující, jak hrdý byl na produkt vyráběný v Americe (vlastně tím myslím, že nebyl navržen k výrobě).

Jako prezidentský kandidát za poslední měsíce cestoval po zemi mnohokrát zkuste přesvědčit voliče, ale nejen pro ně, ale měl by hledat finanční prostředky na svou kampaň a také na rozhovory s médii. A to vše s iPhone a Apple Watch.

Pokud nevidíte video při používání Flash, navštivte tento web, kde jsme video extrahovali.

Během schůzky přijal Jeb telefonát a Bush omylem vyzvedl Apple Watch. Pak se ozval hlas, který Bush nevěděl, odkud pochází. Jeden z účastníků mu řekl, že pochází z Apple Watch, ale Bush říká, že s ním nemůže mluvit. bere k uchu a kontroluje. V tomto okamžiku říká volajícímu, že mu zavolá později, a zavěsí z Apple Watch. Je to zábavný okamžik, když lidé zjistí, že se technologie postupně dostává k zařízením, která si dříve nedokázala představit.