Jsou nové hodinky Apple Watch na červen? Ano, mohlo by to být o 40% tenčí

Vracíme se s pověstmi o možném představení nového modelu Apple Watch na Apple. Minulý březen 21 byl dnem, kdy mnoho pověstí představilo další verzi malé rodiny Apple, ale v této Keynote Apple představil pouze nový iPhone SE a 9,7palcový iPad Pro. Byla obarvena novými barvami a modely řemínků pro Apple Watch.

Po tomto incidentu začínají analytici zavádět nové fámy, které odhalují možnou prezentaci Apple Watch s příchodem iPhonu 7 v září. Bylo by logické si myslet, že Apple očekává uvedení svého dalšího iPhonu, takže jedním z jeho příslušenství budou Apple Watch two, ale analytik Brian White Drexel hamilton nemyslí si, že tak dlouho počkají.

Podle White, Nové Apple Watch mohou ztratit 20–40% své současné tloušťky stejně jako začlenění nové technologie v průběhu času, pokud jde o inteligentní hodinky. To vše navzdory skutečnosti, že mnoho dalších analytiků věří, že Apple Watch dělají hodně a měly by dělat méně a lépe.

White věří, že Apple představí nové hodinky Apple Watch na WWDC v polovině června a spustí je na konci června. To bude oprávněné, vezmeme-li v úvahu problémy, které měly při uvedení prvního modelu. Je třeba poznamenat, že byl představen v září 2014. a to bylo až v dubnu 2015, kdy se začal prodávat v prvních skupinách zemí, které se 26. června dostaly do Španělska.

Uvidíme tedy, zda je pravda, že nám Apple v červnu představil nové Apple Watch 2, které budou také brzy k dispozici. a ne o měsíce později jako v první verzi.