Příslušenství

Jsou to ceny všech Huawei P40s?

Za pár týdnů nám Huawei oficiálně představí nový Huawei P40. vlajková loď v tomto bodě již v mnoha případech unikly a dokonce jsme to viděli na vysoce kvalitních tiskových obrázcích. V tuto chvíli víme, že přijdou tři verze těchto terminálů (kromě Huawei P40 Lite) a nadále jim říkáme Huawei P40, P40 Pro a P40 Pro PE (Premium Edition), i když neznáme jejich přesné názvy. Galaxy S20 a jeho verze a Samsung.

Před několika dny jsme s vámi hovořili o ceně těchto zařízení. V současné době je považujeme za ceny Huawei P40, ale dnes jsme si všimli, že se obrázky opravdu shodují s Huawei P40 Pro. Každopádně vám dnes přinášíme nové ceny pro všechny verze těchto terminálů, které se mohou dostat na trh za cenu velmi podobnou cenám předchozích.

Huawei P40 bude začínat na 799 eurech

Zdrojem této zprávy je uživatel Twitteru @ RODENT950, uživatel se zdroji blízkými společnostem Huawei a HONOR. nám mnohokrát poskytl přesné informace o tomto tématuLogickou věcí v tomto případě by tedy bylo myslet na totéž. Kromě toho můžeme říci, že ceny, které nám sdělíte, jsou zcela logické, zejména s ohledem na ceny Huawei P30 a P30 Pro.

Fotoaparáty tří Huawei P40

Vlevo: P40 / Střed: P40 Pro / Vpravo: P40 Pro Premium verze

Podle toho, co nám říkají, se Huawei P40 dostane na evropský trh za následující ceny:

  • Huawei P40: 799 až 899 eur
  • Huawei P40 Pro: od 999 do 1099 eur
  • Huawei P40 Pro Premium Edition: od 1,199 do 1,299 eur

Zdá se, že rozdíl mezi cenami není způsoben různými verzemi každého modelu, který najdeme v úložišti a RAM, ale budou dodávány s jedním nebo druhým v závislosti na naší zemi.

Když pomyslíme na to, co jsme viděli minulý rok, Základní cena Huawei P40 ve Španělsku měla být 799 eur.Je to stejné jako u Huawei P30, což znamená, že ceny letos nebudou stoupat. vlajková loď Od společnosti Huawei (po 1200 eurách Huawei Mate 30 Pro).

Dnes ráno jsme zjistili, že v díře na obrazovce uvidíme alespoň jeden model se třemi „kamerovými“ senzory, ale pravděpodobně To znamená, že budeme mít vylepšené rozpoznávání obličeje. alespoň v nejdražší verzi ze všech.

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba