Jsou Vánoce ve hře Hill Climb Racing 2

Známá závodní hra Hill Climb Racing 2 aktualizován na verzi 1.22.0 A v tom můžeme říci, že do Climb Canyonu již přicházejí Vánoce. V této nové verzi je nové startovací menu připomínající data, kdy jsme zjistili padající sněhové vločky, některé speciální vánoční události, sobí Rudolf, Santa Claus a další vánoční členové.

Je zřejmé, že využili spuštění této nové verze k přidání řešení k některým chybám, které měla předchozí verze, s lahůdkami denních a týdenních závodů, vylepšení závodů mezi přáteli a různými opravami. Tato hra je obvykle hákového typu a protože byla hra vydána v roce 2016 po jejím prvním vydání, byla neustále aktualizována o vylepšení a přidány nové výzvy.

Tato hra je bezpochyby jednou z her, které jsem na iPhonu a iPadu hrál nejvíce ve ztracených okamžicích. Nepochybně to už dávno ví kdokoli a má to nainstalované na iPhone, ale pro ty, kteří to neví, můžeme to nazvat vtipnou automobilovou závodní hrou. Nemusíme zatáčet, musíme jen zasáhnout plyn a brzdit dosáhnout cíle jako první, ano, zachránit všechny překážky a soutěžit se zbytkem soutěžících.

A jako vždy Můžeme vylepšit auto, když hrajeme a vyhráváme závody. Je to bezplatná hra, pokud jde o stahování, ale přidává integrované nákupy a spoustu zábavných možností, jak vylepšit auto, koupit všechny druhy oblečení a doplňků pro našeho pilota. Ve hře najdeme hrst vozidel, která můžeme použít v našich závodech: džípy, super džípy, skútry, motokros, sportovní auta, monster trucky, super nafta, tanky, formule 1 atd.

Hill Climb Racing 2 (AppStore Link)

Hill Climb Racing 2

Fingersoft

Volný, uvolnit