Jsou ve vaší síti vetřelci? Kdo používá moje WiFi? Tato aplikace vám pomůže naučit se

Myslíte si, že někdo narušuje vaše připojení WiFi? Naštěstí byste měli vědět, že existují aplikace, které byly vyvinuty speciálně pro to, aby nám pomohly v takových situacích, a proto vám chceme v tomto příspěvku poskytnout několik podrobností, o kterých jsme si jisti, že vám můžeme pomoci, aby vás nikdo jiný neobtěžoval.

Kdo používá moje WiFi? Pokud chcete pomocí aplikace objevit vetřelce ve vaší síti, čtěte dále..

Jak poznám, kdo je připojen k mé WiFi

Jak jsme řekli, ačkoli lze WiFi sítě vypnout pomocí hesla, je pravda, že je vhodné mít určité aplikace, které skenují konkrétní síť, aby nám řekly, jestli někdo ukradne náš signál a kdo to v takovém případě dělá. .

Zajímavé je, kdo používá moje WiFi? Aplikace. život nás řeší v tomto smyslu rychle a snadno.

Tímto způsobem první věc, kterou musíte udělat, je Kdo používá moje WiFi? Stáhněte si aplikaci. z tohoto odkazu.

Jakmile si ji stáhnete a nainstalujete, zjistíte, že tato aplikace má řadu funkcí, které přímo souvisejí se schopností rozpoznávat a monitorovat zařízení připojená k naší internetové síti. Konkrétně vám může zobrazit data, jako je název zařízení, IP adresa nebo MAC adresa, takže jej můžete zablokovat, pokud není autorizováno.

Na druhou stranu má funkce související s blokováním přístupu k síti cizinců nebo počítačů s přístupem k našemu heslu, s ohledem na databázi, která se automaticky připojuje k routeru, který nám poskytuje internet. .

Zkontrolujte, kdo je připojen k vaší síti

Naproti tomu kontrola MAC adresy připojených zařízení je opravdu jednoduchá věc, vezmeme-li v úvahu, že tuto a IP adresu každého zařízení můžeme najít v Nastavení Internetu. Pokud chcete někoho zkontrolovat ve svém počítači, musíte jej zadat do CMD ipconfig / all.

Jak jste možná viděli, o tom mluvíme Aktuálně nejúčinnější způsob, jak zjistit, kdo se připojuje k vaší WiFi síti a využívá vaši internetovou síť s výhodou, že nemusíte zadávat konfiguraci routeru.

Našli jste s touto aplikací narušitele ve vaší WiFi síti?