Juuk Ligero, hliníkový řemínek pro vaše Apple Watch

Naše pásky Apple Watch se staly koníčkem pro většinu uživatelů Apple Watch. Snadnost jejich výměny bez nutnosti použití jakýchkoli nástrojů a obrovská paleta materiálů a barev tomu pomohla, ale trh je velmi omezený, když hledáme jiné kvalitní pásky než ty, které nabízí Apple. Bod, ve kterém Juuk dělá rozdíl, je nabídka vysoce kvalitních řemínků, jako je nové Ligero pro Apple Watch. Vyrobeno z hliníku a dostupné v různých barvách, Apple Watch Sport je pro nás jako majitele opravdovým zážitkem.

Juuk není na trhu s řemínky Apple Watch novinkou, minulý rok jsme již přezkoumali ocelový model Juuk Revo, což je řemínek, který používám nejvíce, pokud mám své předchozí hodinky Apple Watch. Měl dlouholeté zkušenosti v hodinářském průmyslu, než Apple začal vyrábět řemínky pro hodinky a ukazuje to v mnoha detailech. přeměna těchto řemínků na prémiové produkty pro naše chytré hodinky.

Eloxovaný hliník nejvyšší kvality

Popruh Juuk Ligero je vyroben z eloxovaného hliníku řady 6061 a má 8 různých povrchových úprav. Je k dispozici pro 38mm i 42mm Apple Watch. Díky tomuto materiálu je jeho lehkost maximální, takže je ideální pro sportovní modely Apple Watch, také vyrobené z adonizovaného, ​​hliníku a potažené adonizovaným povrchem. Model „Cosmic Gray“, který jsme testovali v tomto článku, se dokonale hodí k vesmírně šedým hodinkám Apple Watch.jak vidíte na fotografiích.

Aktuálně dostupné velikosti a barvy Tento hliníkový pás Juuk Light je následující:

 • 42 mm: kosmická šedá (tmavě šedá), stříbrná (stříbrná), rubínová (červená), kobaltová (modrá), sopečná (jasně černá), kadmium (oranžová), tyrská (fialová) a viridská (zelená).
 • 38 mm: Kosmická šedá, stříbrná a rubínová

Brzy to bude pozlaceno růžovým zlatem pro obě velikosti Apple WatchOdhaduje se, že bude odeslána v červnu. K dispozici je také vícebarevný řemínek, který pomáhá Amnesty International bojovat proti diskriminaci ve výši 20 USD za každý prodej v Hongkongu.

Rozdíl je v detailech

Zkušenosti v hodinářském průmyslu umožňují společnosti Juuk dopřát si každý detail řemínku. Všechna připojení jsou eloxována ve stejné barvě jako jedinečné díly, takže mezery mezi klouby ukazující klouby jsou stěží patrnéI když mají tmavé barvy, jsou tyto klouby stříbrné a poskytují špatný estetický výsledek jako jiné běžné opasky. Kromě toho jsou odkazy vytvářeny pod malým úhlem, takže tyto mezery mezi nimi jsou minimální.

Juuk také zvažoval přizpůsobení řemínku všem zápěstím, takže spoje nejblíže k zapínací sponě jsou menší. Tímto způsobem můžeme dosáhnout více přizpůsobitelných délek pásu. Normální připojení je 8 mm, malé pouze 5 mm atd. Můžeme dosáhnout přírůstků velikosti pásu o 5 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm a 16 mmvzhledem k tomu, že pokud by všechny měly velikost 8 mm, mohli bychom získat pouze přírůstky 8 a 16 mm.

Přizpůsobte si opasek doma za dvě minuty

Pokračováním této pozornosti k detailům Juuk vám nabízí malou sadu nástrojů, díky níž oceníte doma řemínek o velikosti zápěstí., aniž byste ho museli brát do dílny jakéhokoli hodináře. Odebrání nebo přidání odkazů na řemínek je hračka, ale pokud máte pochybnosti, Juuk vám dokonce nabídne video, které vám jako návod ukáže kroky, které je třeba dodržet.

Názor redaktora

Juuk je jednou z mála alternativ pro ty, kteří si ji chtějí koupit. Kvalitní kovový řemínek s důrazem na detail, kterým je Apple známý, ale pouze za zlomek ceny původních pásem. Po několika měsících nošení řemínku Juuk Revo se nové řemínky Juuk Ligero vyrobené z hliníku vyvíjejí i na předchozích modelech a jejich eloxovaná povrchová úprava vám umožní vychutnat si povrchy, které dokonale ladí s barvami vašich Apple Watch nebo naopak. zářivé barvy, které vyniknou samy. S cenami v rozmezí od 119 $ za modely s 38 mm do 129 $ za modely s 42 mm je již najdete v oficiálním obchodě Juuk.

 • Skóre editora
 • 5 hvězdiček

119 $ Za 129 dolarů


 • Juuk Light
 • Posouzení:
 • Publikováno v:

 • Poslední změna:


Klady

 • Lehký, pohodlný a odolný proti poškrábání
 • Barvy kompatibilní s Apple Watch
 • Snadné nastavení pro všechny velikosti zápěstí
 • Pohodlná a bezpečná spona

Nevýhody

 • Stříbrný krycí díl

Galerie Obrázků