Kairos, skutečné chytré hodinky

Před několika dny jsme mluvili o komplikovaném úkolu přesvědčit milovníky hodinek pomocí chytrých hodinek. Zatím modely, které jsme viděli, mohou mít různé tvary, kulaté, čtvercové, zakřivené … ale konečným výsledkem je prostě větší nebo méně úspěšný displej, na kterém jsou simulovány jehly hodin. Skutečně „malé smartphony“ na našich zápěstí, aniž by připomínaly tradiční hodinky. Mezi hodinkami a nejnovějšími technologiemi však existuje dokonalé spojení., a má název: Kairos.

Kairos-2

Pokud se podíváte na obrázek záhlaví, hodinky s moderním designem každý uvidí. Málokdo si myslí, že se skutečně jedná o chytré hodinky, chytré hodinky, které nám nyní nabízejí to samé jako ostatní současné modely na trhu. Zjistil jsem to díky blogu «Prime Horology» na blogu «Special Hours». První dojem je velkolepý, na první pohled téměř láska, ale pokud se podíváte na vlastnosti hodinek, překvapení se ještě zvětší. Nechám vás na videu a pak podrobnější specifikaci.

Hodinky Kairos jsou automatické, to znamená, že jsou nabíjeny mechanismem, nevyžadují baterii. Část „Smartwatch“ samozřejmě vyžaduje baterii a má rozsah 5 a 7 dní, což je nepochybně něco, čeho se dostanou tím, že nechávají baterii pouze pro oznámení, protože hodinky běží samy, což je ideální řešení problému. autonomie těchto zařízení. Pouzdro je vyrobeno z oceli a je z křišťálového safíru. Uvnitř najdeme japonský kalibr v nejlevnějším modelu a švýcarský kalibr v nejdražším modelu a procesor ARM Cortex M4 od Intelu v sekci smartwatch.

Otázka, kterou se většina z vás zeptá, je, jak dostáváte oznámení, aby šlo za čas? S displejem TOLED (Transparent OLED) je odpověď jednoduchá. Je to tradiční obrazovka, ale má 40-60% průhlednost, jakou vidíme ve sci-fi filmech, a je to opravdu tak. To znamená, že není zcela transparentní, ale umožňuje zobrazit hodiny více, než je nutné.

Další otázkou, která zůstává, je cena. Zjevně nejde o levný produkt, ale právě teď jsou stále ve velmi rané fázi. tady je Sleva až 50%Ceny začínají od 549 USD. Několik modelů s různými povrchovými úpravami a pohyby je k dispozici až za 1249 USD. Po zveřejnění se jeho ceny zdvojnásobí. Je zřejmé, že jsou kompatibilní s iOS, Android a Windows Phone. Trúfnete si na jednu? Můžete to udělat na oficiální stránce.