Kalendář Google je nyní kompatibilní s iPhone X a funkcí drag and drop

Chlapi v Google jsou velmi podobní společnosti Apple v době, kdy mluvíme o tom, jak dlouho trvá aktualizace jejich aplikací, aby se mohly implementovat inovace operačních systémů, které ovládají. Jasný příklad v Apple najdete u aplikace Final Cut Pro X, která je dnes aplikací. stále není aktualizován, aby byl kompatibilní s macOS High Sierra.

Google spustil novou aktualizaci aplikace Kalendář Google pro správu našeho kalendáře, konečně aplikace, která je plně kompatibilní s iOS 11 a jedna z inovací, které nám nabízí ve svém provozu na iPadu. Mluvím o funkci drag and drop, Jedna z hlavních inovací systému iOS 11 pro toto zařízení.

S touto novou funkcí můžeme přetáhnout jakýkoli dokument z aplikace G Suite, jako jsou Dokumenty Google, do oblasti, kde můžeme přidávat přílohy k událostem, které vytváříme. Také my Přetáhněte text ze Safari do popisu událostivýrazně snižuje vytváření schůzek s dalšími informacemi, aniž by bylo nutné kopírovat a vložit do události, kterou jsme vytvořili později.

Ale novinky o Kalendáři Google tím nekončí, protože využily zahájení kompatibility s iOS 11. přizpůsobit uživatelské rozhraní novému formátu zobrazení, který nabízí iPhone X, Můžeme tedy aplikaci využít na maximum, aniž by došlo k provozním problémům s rozhraním nebo samotnou aplikací. Google chtěl počkat při aktualizaci této aplikace na spuštění společné aplikace a vyřešit problémy s rozhraním a kompatibilitou s novým operačním systémem Apple pro mobilní zařízení, která jsou aktuálně ve verzi 11.

Google Calendar - Planner (AppStore Link)

Kalendář Google: plánovač

Google LLC

Volný, uvolnit