Kdo má nejlepší mobilní pokrytí ve Španělsku?

Jeden z hlavních problémů, které španělští uživatelé berou v úvahu při nákupu nového smartphonu, pokud ho kupujeme tímto způsobem, přímo souvisí s kontrolou mobilního pokrytí nabízeného provozní společností, která jej prodává. Z tohoto důvodu není nikdy dost práce na ověření služeb nabízených různými společnostmi v oboru a v tomto případě vám ukážeme zejména výsledky. Průzkum provedený zaměstnanci P3 Communications, poradenskou společností, která jasně uvádí, která firma je v tomto odvětví nejvýznamnější.

Mobilní pokrytí Španělsko

Vodafone, nejlepší mobilní pokrytí po celé zemi

Jak jsme v té době řekli s očekáváním, tato studie velmi jasně odhalila, že Španělsko je společnost s nejlepším pokrytím v mobilním spektru na národní úrovni. K tomu samozřejmě zkoumali postupně všechny mobilní sítě v zemi, jako je jejich rychlost, a došli k následujícímu závěru: Přinejmenším mezi posledními měsíci říjnem a listopadem nikdo nenabízel tak pokročilou službu jako Vodafone.Nad Orange, Yoigo a Movistar.

Z výsledků studie můžeme zmínit některé z nich, například „Vodafone má kratší volací instituce ve velkých městech a venkovských oblastech“ zdůrazněné vývojáři a můžeme také poukázat na to, že kvalita zvuku těchto komunikací je také vysoká. lepší než jeho konkurenti. Dokonce, Díky nim například vynikají v jiných typech situací, například při stahování videí na YouTube.nebo prohlížet dynamické nebo statické webové stránky.

Podle konkrétních výsledků tohoto výzkumu je Vodafone až o 3 procenta vyšší než jeho konkurenti v případech, kdy je třeba načíst velké množství dat současně. To je založeno na analýze založené na cestování po hlavních městech Španělska, ale také o dalších vzdálenějších národních destinacích a některých silnicích odpovědných za jejich propojení. Pro ni, Koupil dvě auta, z nichž každé neslo 4 telefony Samsung Galaxy S5, a ti, kteří jsou zodpovědní za běh, se vždy hledali, zatímco ostatní aplikace byly otevřené na pozadí.a spotřebovává data, aby co nejlépe napodobovala typické situace volání průměrných uživatelů.

Myslíte si, že Vodafone má nejlepší mobilní pokrytí ve Španělsku? Myslíte si, že některá firma v této oblasti poskytuje opravdu vynikající služby?