Kdy přijde Healing and the Night Witch do Clash Royale?

Clash-Royale-War-700x500

Určitě to víme Clash Royale Je to jedna z nejhranějších her po celý rok. Dnes vám řekneme, kdy je jeho magie Healing, The Bats and the Night Witch to Clash Royale. Toto jsou poslední dopisy, které nabídl Supercell v jeho poslední velké aktualizaci klanová válka. Musíme říci, že také představili Bandita, ale ten přišel do hry před několika týdny s poměrně specifickou výzvou.


Nové obrázky a možné datum odjezdu Xiaomi Mi6


Přišel bandita Clash Royale 24. března. Ten den ale přišel pro všechny hráče. Minulý víkend jsme mohli hrát událost, kde můžete nést legendární náklad, pokud vyhrajete 12 výher velké výzvy. Bandita. Zatím to mám Clash Royale pouze se třemi kartami Elektrický průvodce, s Válečný trenér a poslední s darebákem a nepochybujeme, že to brzy udělá znovu.

When Healing přijde na Bats and the Night Witch Clash Royale

sp2_170311_135959

Existuje jedna věc o nových kartách Clash Royale, která není nikde zmíněna a je: Když léčivé kouzlo, netopýři a noční čarodějnice přijdou k Clash Royale? A pokusíme se odpovědět na otázku s tím, co si myslíme, že je založeno na všech únicích a na tom, co říkají. Supercell.

Clash Royale Předtím řekl, že předloží všechny čtyři karty najednou a že se ve hře každé dva týdny objeví jedna karta. Kvůli nedostatku času a kvůli dalšímu zkoušení dopisu se na fórech a blogu Reddit objevily spousty pověstí. Supercell toto období se prodlouží na tři týdny a Clash Royale Polovina potvrzena v komentáři, takže léčivým kouzlem by byla data příjezdu netopýrů. a noční čarodějnice pro Clash Royale:

  • Léčivé kouzlo: 1. května
  • Noční čarodějnice: 5. června
  • Netopýři: 3. července

Budou to data, kdy nové karty vyjdou jako noční čarodějnice. Clash Royale pokud nedojde ke změně ve vývoji karet.


Video ukazuje, jak podvádět rozpoznávání obličeje Galaxy S8