KGI: Apple Watch 2016 budou „Model S“; tržby poklesnou o 25-30%

Nedávná pověst, letos Apple hodinky O 40% menší tloušťka. Poslední naděje je naděje, ale podle Ming Chi Kuo, nejúspěšnějšího analytika Apple na světě, dojde k aktualizaci „S“ modelu představeného v roce 2014, spolu s chytrými hodinkami Apple, iPhone 6 a iPhone v roce 2016. 6 Plus. Jeden Aktualizovat „S“ Zahrnuje interní vylepšení, která jsou někdy důležitá, ale zachovávají si design předchozího modelu.

Kuo, ti, kdo čekají na spuštění Apple tenčí model si bude muset počkat na rok 2017. Analytik si myslí, že společnost spravovaná Timem Cookem bude používat stejnou strategii jako iPhone, což bude každé dva roky nový design. Něco, co má v iPhonu smysl a zdá se, že má více „nejosobnějšího zařízení“ v bloku, protože vlastníci aktuálního modelu budou moci používat aktualizovaný design déle.

V roce 2016 poklesne prodej Apple Watch

Kuo se neodvážil odhadnout, jaké novinky „Apple Watch-S“ přinese, ale dřívější pověsti zaručovaly, že nový model bude mít nový procesor, který zlepší výkon hodinek a kamera, která umožní videohovory přímo ze zápěstí.

Kuo také psal o prodeji hodinek Apple v roce 2016 a ujistil se, že letos se prodá pouze 7,5 milionů hodinek Apple Watch, protože nositelný trh ještě není příliš vyspělý. Analytik se domnívá, že v roce 2015 bylo prodáno 10,6 milionu Apple Watch téměř 30% snížení tržeb V roce 2016.

Kdy dorazí tento Apple Watch-S? Kuo se také neodvážil říci, kdy budeme mít nové Apple Watch, ale nedávné pověsti říkají, že budou představeny na WWDC, která se bude konat v červnu. V tuto chvíli je na mně, abych jednal jako analytik a řekl, že nové Apple Watch se stejným designem pravděpodobně dorazí letos, ale v žádném případě to nebudou „Apple Watch S“ nebo podobný název. Jeden pro ně Apple Watch 2 S malými viditelnými změnami přímo přes Apple Watch S, protože název nevypadá příliš dobře tváří v tvář marketingu. Také si nemyslím, že událost pro vývojáře je nejlepší čas na představení nového zařízení, ale nebylo by to poprvé, co by ji využili. V každém případě zbývá jen málo informací, abych zjistil, zda jsem nejlepším analytikem Ming Chi Kuo v Apple (což nebude).