Kim Kardashian získává milion dolarů za každou fotografii, kterou nahraje na Instagram

Jo, je těžké tomu uvěřit, ale Kim Kardashian nabíjení vaší neuvěřitelné postavy jeden milión dolarů Pro každého Fotografie toto stoupá Instagram. Nejde ale o osobní fotografie, tato částka se účtuje za sponzorované fotografie, které nahraje na svůj profil Instagram.

O sponzorované příspěvkyJinými slovy, značky vás požádají o zobrazení konkrétního produktu na vašem účtu Instagram. Může nebo nemusí takovou spolupráci přijmout. Po přijetí společnost zaplatí „mezipaměť“, kterou podepsala s celebritou, která má nyní milion dolarů.

Získejte zdarma hodiny na Instagramu, je to podvod?

To vše vyšlo najevo, protože nejznámější Kardashian je jedna soudní zmatek proti módní společnosti. Toto využilo image Kim k propagaci jejich produktů a ignorovalo všechny reklamy, které jí celebrity měly posílat.

Obrázek - Kim Kardashian dostane milion dolarů za každou fotografii, kterou nahraje na Instagram

Objednat teď kompenzace 5 milionů za nekompatibilitu, protože Kim Kardashian je ochranná známka mnoha značek a přechodů smluv, konkurence, nedorozumění atd. Může to mít vliv na jeho „práci“.

Také podle Kimových slov ona obraz může se objevit vážné poškození Pokud ji módní značka nadále používá jako obrázek.

Jak mohu zobrazit Instagram Stories bez účtu Instagram?

Kim nikdy nepotvrdila celkovou ani skutečnou částku, kterou získala za zveřejnění sponzorovaného obrázku na Instagram. Vždycky říkal, že to bylo mezi 300 až 500 tisíci dolary, ale zdroj této zprávy to popírá a dává to do jednoho milionu dolarů, protože má přístup ke svým dokumentům. Právní tým Kim Kardashian.

Skvělá ziskovost působivosti

Zábavné na situaci je, že Kim Kardashian není jednou z osobností veřejného života, která má na Instagramu nejvíce sledujících. více interakcí To znamená, že vaši následovníci oceňují váš názor a komunikují s účtem.

Už jsme se dotkli toho, kolik si celebrity účtují na Instagramu: jsou takoví, kteří si účtují půl milionu dolarů, jako je Selena Gómez, a jsou i takoví, kteří si účtují přibližně 3 000 eur měsíčně za různé příspěvky od jednoho sponzora, jako je Aless Gibaja.

Kim Kardashian není jediná, kdo si vyžádala milion dolarů, ale hudební diva, Beyoncédosáhne tohoto čísla také a po dlouhou dobu.

Nezapomínáme na ovlivňující osobu mezi ovlivňujícími ve Španělsku, Dulceida je téměř 4 000 eur, protože do svého profilu Instagram nahraje několik fotografií.

Za milion dolarů nahrát obrázek do svého profilu Instagram to je trochu přemrštěná postava. V případě, že je to zpoplatněno, nezáleží na tom, zda jsou přijímány trollovy komentáře nebo nenávist, Kim Kardashian Účtováno jeden milión dolarů u příspěvku, který jste okomentovali.

Jak opravit nejčastější chyby Instagramu

Myslíte si, že Kim Kardashian skutečně nahrála fotografii za milion dolarů?

Přes: TMZ