Kingdom Hearts Dark Road je nyní k dispozici pro Android, stáhněte si jej zde!

Pokud jste hráli hru z populární ságy Kingdom Hearts na své konzoli nebo počítači a chcete tyto magické okamžiky znovu prožít na svém mobilním zařízení Android, můžete to udělat zdarma. Nová hra od společnosti Square Enix, Kingdom Hearts Dark Road, nyní lze stáhnout z obchodu Google Play pro Android, Na co ještě čekáte, až to budete mít na svém mobilním telefonu?

Každý čekal, že tato hra přijde jako samostatná hra, ale ve skutečnosti přichází ve formě aktualizace stávající hry, Union Hearts Kingdom χ.

Stažení hry Kingdom Hearts Dark Road zdarma

V tomto novém příběhu úplně se vložíš do Xehanortovy kůžeV sága Kingdom Hearts je to velmi oblíbená postava, ve které musíte objevit všechna jeho tajemství a dozvědět se o temné minulosti, která vedla k tomu, že se Keyblade stal jediným vlastníkem v zemi Scala ad Caelum.

Zvláště hra běží na jakémkoli mobilním zařízení se systémem Android 7.0 nebo vyššíma nepotřebujete špičkový terminál, abyste mohli plynule hrát … Jinými slovy, nebudete mít žádné problémy se spuštěním hry s telefonem nebo tabletem střední / nízké kvality.

Jak se vám hraje Kingdom Hearts Dark Road?

Můžete poznat, že tato mobilní verze Kingdom Hearts není ani více, ani méně než karetní hra, která obsahuje následující. “Ještě jeden zvrat”, dobrý hráči musí sbírat, zvyšovat a srovnávat karty a bojujte s ostatními nepřáteli v tahovém boji. Stručně řečeno, jedná se o RPG přizpůsobené mobilnímu světu.

Podobně ne všechno je offline, Kingdom Hearts Dark Road umožňuje hráčům hrát až se 6 přáteli něco, co jasně ukazuje, že v multiplayerových misích v reálném čase jsou hodiny hraní, které tento titul nabízí, téměř nekonečné.

Pokud máte rádi hry na hrdiny pro Android, měli byste zkusit tento taksim. Také, jako by vše, co jsme zmínili výše, nestačilo, mikro platby nezruinují herní zážitekNěco, co se u většiny her na mobilních zařízeních Android obvykle nestává.