Kingston vyvíjí USB šifrovaná IronKey D300

KingstonNezávislý světový lídr v oblasti paměťových produktů a technologických řešení oznámil přidání nových funkcí do IronKey D300 Encrypted USB, který byl nedávno oceněn na 2018 Cyber ​​Defence Global Awards za účelem optimalizace ovládání a zabezpečení zařízení.

Kingston IronKey D300Kingston IronKey D300

Kingston Digital Europe Co LLP, divize společnosti Kingston Technology Company Inc., nezávislého světového lídra v oblasti paměťových produktů a technologických řešení, přidává nové funkce do IronKey D300 Encrypted USB, nedávno oceněného na Cyber ​​Defence Global Awards 2018 za účelem optimalizace ovládání a zabezpečení zařízení. IronKey D300 je USB s certifikací FIPS 140-2 úrovně 3, které kombinuje 256bitové hardwarové šifrování AES s režimem XTS. Tato nová serializovaná verze (D300S) s novými funkcemi umožní optimalizovat již vylepšenou úroveň zabezpečení zařízení a bude k dispozici od příštího týdne.

IronKey D300S bude mít na každém zařízení jedinečné sériové číslo a čárový kód, což uživatelům umožní číst nebo skenovat kód namísto připojení k USB. Tato funkce také výrazně zjednoduší a zefektivní fyzické audity zabezpečení nebo procesy správy souborů. Podobně má virtuální klávesnici, kde mohou uživatelé zadávat heslo kombinací kláves a úhozů kláves ve srovnání s tradiční fyzickou klávesnicí, a poskytuje tak vyšší úroveň zabezpečení a ochrany před potenciálním softwarem pro keyloggování (keyloggery). klávesnice) Pokud používáte D300S na jiných počítačích.

Tato nová řada zařízení bude také zahrnovat Managed model1 (D300SM), který ke správě přístupu a používání tisíců zařízení vyžaduje software IronKey EMS nebo SafeConsole® od DataLocker3. Stává se tak prvním IronKey USB kompatibilním s SafeConsole, což umožňuje jeho použití všem spotřebitelům, kteří si jej dříve nainstalovali. Nový IronKey D300SM bude k dispozici začátkem roku 2019.

“Nejsme spokojeni s kvalitou žádného z našich produktů, bez ohledu na to, jak jsou dobré.” Ochrana dat, kterou nabízí IronKey D300, splňuje nejvyšší standardy kvality, ale chtěli jsme jít ještě o krok dále a naslouchat potřebám našich zákazníků. Říká Rob Allen, ředitel marketingu a technických služeb ve společnosti Kingston. “Tato dvě nová vylepšení v D300 rozšiřují možnosti ochrany dat.” Díky více než 30 letům zkušeností v oblasti kvalitních technologických řešení v kombinaci s nejnovější technologií pamětí NAND Flash a řadiči si uživatelé libovolného disku D300 mohou být jisti, že jejich citlivá data a informace jsou dobře chráněny před souvisejícími riziky a hrozbami. se ztrátou, krádeží nebo krádeží digitálních zařízení », Přidat.

Další informace můžete navštívit v Kingstonu.

Nové funkce a specifikace Kingston IronKey řady D300

 • Šifrování: Díky šifrování nemá nikdo přístup k informacím uloženým v zařízení bez znalosti hesla.
 • Splňuje nejžádanější potřeby v technologické oblastiIronKey D300 je USB s certifikací FIPS 140-2 úrovně 3 a splňuje požadavky zákona Trade Agreement Act (TAA), čímž nabízí maximální zabezpečení a splňuje všechny požadavky požadované v podnikovém prostředí.
 • Snadné ovládání tisíců zařízení: S IronKey EMS nebo SafeConsole můžete centrálně spravovat zásady přístupu a použití a snadno ovládat stovky zařízení.
 • Jedinečné sériové číslo a skenovatelný čárový kód – Ušetřete čas, čtěte nebo skenujte čárový kód při výdeji ovladače, jeho vracení nebo při jakékoli fyzické kontrole.
 • Rozhraní: USB 3.1 Gen 1
 • Kapacita 7: 4 GB, 8 GB, 16 GB, 32 GB, 64 GB, 128 GB
 • Rychlost8: USB 3.1 Gen 1: 4 GB: 80 MB / s čtení, 12 MB / s zápis
 • Rozměry: 3,06 x 0,9 ″ x 0,47 ″ (77,9 mm x 22,2 mm x 12,05 mm)
 • Odolnost proti vodě: až 4 metry; Podle protokolu IPX82 IEC 60529.
 • Pracovní teplota: 0 ° C až 60 ° C
 • Skladovací teplota: -20 ° C až 85 ° C
 • Kompatibilita: Kompatibilní s porty USB 3.0 a 2.0

Zdravím z hloubky bytů.