Koi - The Journey of Purity: One of the Most Visual iPhone Games

Koi – The Journey of Purity: One of the Most Visual iPhone Games

Koi – Journey Of Purity je velmi relaxační a vizuální hra pro iPhone a iPad. Naším cílem v Koi bude kontrolovat ryby při sběru leknínů a zabránit jakémukoli nebezpečí.

Rozhodli jsme se doporučit Koi – Cestu čistoty právě dnes, protože právě teď V akci se slevou 1 €Nyní tedy stojí pouze 0,99 EUR. Věřte mi, že si nemůžete nechat ujít tuto příležitost, protože Čelíme jedné z nejvíce vizuálních a estetických her pro iOSa také jeho spuštění bylo exkluzivní pro App Store.

Logo čistoty Koi

Koi nás přináší Skvělý závan čerstvého vzduchu do App Store Je plný her, které se pokoušejí naklonit další hity a tituly F2P pomocí nákupů v aplikaci. Inovativní, barevná, krásná, nádherná, zábavná a dokonce i relaxační hra!

Koi: náročné dobrodružství roztomilé malé rybky

Po testování stovek a stovek her v App Store s našimi autory a editory iPadizate nás nová hra zřídka překvapí. Ale podívej se Velkolepost vizuálních efektů a minimalismus grafiky KoiMůžeme snadno říci, že se jedná o hru, která opravdu stojí za to.

V každé úrovni této dovednostní hry to budeme muset udělat pokusem plavat malou rybu. lekníny jezera kvetou. Abychom to mohli udělat, musíme hledat a najít další akvarijní ryby a poté je nasměrovat správným směrem.

Cesta čistoty Koi

Můžeme tuto barevnou rybu přesunout klikněte nebo podržte prst kdekoli na obrazovce a posunout to tam, kam chceme. Jednoduché, ale efektivní ovládání.

Lotus v koi čistoty Cesta čistoty

Během tohoto relaxačního (často) dobrodružství se setkáme nebezpečné a agresivní obří ryby, které se snaží blokovat náš průchod. Abychom mohli pokračovat, budeme muset také vyřešit malé hádanky.

Cesta čistoty Koi

Hraní hry Koi – Journey Of Purity je poměrně jednoduché, můžeme říci, že je správné z hlediska manévrovatelnosti, a pokud jde o hraní, nemůžeme si stěžovat. Ale opravdu Nejvýraznějším rysem Koi je jeho estetický, barevný a vizuální vzhled. Umožňuje hráčům iPhone. Autentické umělecké dílo!

V tomto smyslu (stále mluvíme o grafice) nám to hodně připomínalo Monument Valley. Minimalistický design a textury s jemnými a barevnými tóny. Ale Koi – Journey Of Purity má také prostě skvělý soundtrack.

Stáhnout Koi – Cesta čistoty

Ze všech těchto důvodů si myslíme, že byste si měli stáhnout Koi – Journey Of Purity a Pamatujeme si, že je v současné době v prodeji pouze za 0,99 €. V App Store. Je kompatibilní s iPhone, iPad a iPod Touch a vyžaduje iOS 5, i když ve skutečnosti je. Optimalizováno pro obrazovky iPhone. Vysoce doporučeno! Hrát si!

Více informací o iPadizate | 5 nových her pro iPad v App Store

Nemůžeme přestat hrát na různých úrovních, které nám Koi – Journey Of Purity nabízí, a fascinoval nás orientální styl, estetický design a příběh, který nám vypráví (i když některé cutscény chybí). Čelíme jedné z nejlepších her pro iPhone a iPad dnes. Nyní je řada na vás, co si myslíte o Koi – Cesta čistoty?