Kompilace nejlepších akčních her roku 2017

Kdo nějaké nehrál hra pro smartphony v těch mrtvých dobách dne. Díky silnému zrychlení společností a platebnímu režimu Free to Play většina mobilních her kvalitní velmi dobré, i když nemá sílu konzoly. Dnes vám přinášíme kompilaci vysoce kvalitních her, Nejlepší akční hry pro Android.


Nejlepší nové hry pro Android roku 2017


To by určitě mělo být přidáno všechny hry v seznamu jsou zdarmai když některé mají systém mikroplatby, který nám pomáhá rychleji se pohybovat vpřed. Čtěte dál a znáte každého!

Nejlepší akční hry pro Android

Co je to život bez malého rizika? Sirius Black to už řekl v Harrym Potterovi a Fénixově řádu, a je to lepší způsob, jak zažít riziko. akční hry. V tomto článku jsme sestavili nejlepší akční hry Pro náš chytrý telefon. Podívejme se, které jsou níže.

Jeostorm

geostorm pro Android

Jeden z nejúspěšnějších filmů tohoto roku 2017 spustil hru pro smartphony a upozornění předběžná reklama na něcoje stále stejně dobrá jako předpokládaná verze. Vyhněte se katastrofě ve skutečném světě Vypadnout s Jeostorm.

Dragon Hills 2

Dragon Hills 2 pro Android

Apokalypsa zombie, Draci a zachraňte lidstvo, co by se mohlo pokazit na této výbušné směsi? Užijte si jednu z nejintenzivnějších a nejbláznivějších her v této nové epizodě ságy Dragon Hills. Nyní s více zbraněmi a draky než kdykoli předtím!

Konflikty oddílů

Konflikty družstev pro Android

Jste fanouškem stylových střelců Volání povinnosti? Užijte si jednu z nejlepších stříleček roku pro Android Konflikty oddílů. Je online a zahrnuje řadu zbraní a vybavení s jejich první splátkou. Bojiště.

Ploché balení

Plochý balíček pro Android

Kombinace dvou různých žánrů, jako je akce a logická hra, a míchání 2D a 3D grafiky může být pouze prací génia. Užijte si jeden z nich zajímavé hry a intenzivní z Obchodu Play Ploché balení.

Do mrtvých 2

Into the Dead 2 pro Android

Pokud první splátka Do smrti Kdo s více než 70 miliony stažení řekne zaměstnancům PIKPOK, že tyto nebudou fungovat? Díky lepší grafice a větší paletě zbraní a akčních prostředí Do mrtvých 2 na cestě k nejlepší hře svého druhu.

Kingsman – Tajná služba

Kingsman - Tajná služba (nevydaná) pro Android

Budujte a bráňte svou vlastní základnu infiltrací do jedné z nejnebezpečnějších zločineckých organizací na světě. V reálném čase as velkým arzenálem zbraní Kingsman – Tajná služba (podle homosexuálního filmu), špionážní hry pro smartphony zábavnější než všichni.

Stranger Things: The Game

Stranger Things: Hra pro Android

Nesmí chybět nejočekávanější titulní hra Netflixu posledního čtvrtletí roku. Vezměte všechny postavy ze série a dokončete příběh tím, že porazíte šéfy různých epizod. Sezóna Cizí věci druhá.