Kompilace nejlepších alternativ k Fortnite a PUBG pro Android

Zprávy dnes ráno skočily: Fortnite pro telefony Android bude k dispozici v nadcházejících měsících. Vývojáři Epické hry Hru plně zpřístupnili zeleným uživatelům operačních systémů Android. Mezitím nutkání trochu hrát Battle Royale rostoucí na mobilních platformách. Dnes vám přinášíme kompilaci Nejlepší alternativy k Fortnite a PUBG pro Android -formulář hry zcela zdarma.

Za zmínku stojí řada her, které uvidíme níže. mají vysoké požadavky na grafikuPokud tedy máte smartphone s funkcemi, které obsahuje, je nejlepší snížit jeho kvalitu, abyste získali uspokojivý zážitek.


Kompilace 5 nejpodivnějších a nejpodivnějších her pro Android


Zdarma alternativy k Fortnite a PUBG hrám pro Android

Battleground Fortnite a Playerunknown je revolucí v současném prostředí počítačových a konzolových her. Jejich rychlá popularita je toho dobrým důkazem a tentokrát vám přinášíme ty nejlepší alternativy zdarma pro systém Android.

Pravidla přežití

Pravidla přežití pro Android

Nejoblíbenější a stažená hra v celém obchodě s tématem Google Battle Royale. Nabízí hratelnost a grafiku velmi podobnou titulům, které napodobuje, a má hry pro více hráčů. Až 120 různých hráčů. Stejně tak integruje různé herní režimy, jako jsou Rychle a zběsile, Vybrat a použít a Last Man Left, aby potěšil všechny uživatele. Házet Platby v aplikaci postupovat ve hře.

PRAVIDLA PŘEŽITÍ PRAVIDLA PŘEŽITÍ

Volný oheň

Zdarma oheň pro Android

Další z nejoblíbenějších alternativ obchodu Play. Hry mají velkou aktivní uživatelskou základnu. Omezeno na 50 hráčů. Umožňuje vám vytvářet soukromé klany a hlasový chat Vytvořením vysoce realistické grafiky pro týmy 4 hráčů i verze pro mobilní telefony a tablety. Stejně jako předchozí, herní mód Zdarma hrát.

Garena Free Fire: Booyah Day Garena Free Fire: Booyah Day

Pixel’s Unknown Battlefield

Pixel's Unknown Battlefield pro Android

Je to hra s grafikou podobnou Minecraftu a tématem Battle Royale? Odpovědí je Pixel’s Unknown Battlefield. Házet Hry pro více hráčů až pro 20 uživatelůa má spoustu zbraní a vozidel, stejně jako docela velkorysé mapy. Potvrzují od vývojářské společnosti, že je optimalizována pro méně výkonná zařízení. Jak by to mohlo být jinak? integrovat platby do samotné aplikace.

NEZNÁMÁ BATTLE ZEMĚ PIXELU NEZNÁMÁ BATTLE ZEMĚ PIXELU


Kompilace 10 nejlepších bezplatných her pro Android roku 2018