Kompilace tří nejlepších indie her pro Android

Hrajte hry a další hry. V posledních týdnech vydáváme řadu her pro Android, které posouvají hráčské prostředí na vyšší úroveň než jiné mobilní platformy. Právě včera se PUGB dostalo k našim zařízením na mezinárodní úrovni. Dny předtím, než jsme sestavili nejlepší fotbalové hry, vám tentokrát přinášíme novou hru se třemi nejlepšími nezávislými hrami pro Android.

Nejlepší ze všeho je, že se všichni setkávají práce na volné noze V obchodě s aplikacemi Google, takže nebudete muset opouštět peněženku, abyste si mohli užívat kvalitní obsah na smartphonu nebo tabletu.


Pět tipů a triků pro hraní PUGB na Androidu


Nejlepší bezplatné indie hry pro Android roku 2018

Indie hry za velmi krátkou dobu se stal žánrem, který se líbí většině uživatelů. Možná témata jsou tak různorodá, jak jsou barevná, a naštěstí máme několik kvalit. Herní obchod Google. Pak vám necháme tři nejlepší tituly pro náš systém. Android.

Žlutá

Jsme fanoušci logických her, jako jsme my, v systému Pro Android Pokoj, místnost. Žlutá, nejoblíbenější indie hry Celý obchod Play. Proces je velmi jednoduchý: Abychom vyřešili předloženou hádanku, budeme muset odhalit fungování a logiku dané úrovně. Může se to zdát snadné z hlediska jednoduchosti a snadného použití, ale málokdo by tvrdil, že to všechno doplňuje.

Žlutá Žlutá

KAMI 2

kami 2 pro Android

O této hře není mnoho co říct. Ti z vás, kteří hráli první verzi KAMI stejně to dobře poznáš. Proces je velmi jednoduchý: budeme muset vyplňte obrazovku stejnou barvou v nejmenším možném počtu tahů. Každý hráč si může vytvořit svého vlastního hráče a my můžeme hrát všechny, které vytvořila komunita. Pokud je to první obtížné, pak je to ještě více.

KAMI 2 KAMI 2

Fieldrunners Attack!

Fieldrunners útok pro Android

Máte rádi strategické válečné hry v nejčistším stylu Imperium nebo Age of Empire? JE Fieldrunners Attack! Jedná se o bezplatnou alternativu k nejznámější strategii pro Android. Má dobrou grafickou sekci a má široké možnosti. Podmante si svět terénních běžců a získejte je všechny!

Fieldrunners Attack! Fieldrunners Attack!


Jak vylepšit grafiku her pro Android bez uživatele root