Konečně! Pokémon Go již běží na Androidu Q

pokemon go android q

Když přijde nová verze Androidu, nejsou všechny aplikace podporovány hned po vybalení z krabice. Není pochyb o tom, že je to docela nepříjemné pro ty, kteří se chtějí bavit se svými oblíbenými hrami. Naštěstí se to ukázalo Pokémon Go již běží na Androidu Q.

Hráči Pokémon Go si kladli otázku, zda budou hrát na zařízeních s nejnovější verzí systému Android. I když je odpověď kladná, měli byste vědět několik věcí.

Nyní můžete hrát Pokémon Go na Androidu Q

Hra rozšířené reality na Redditu Nespadne na Pixel 3 XL s Android Q Beta 5. Jednoduše řečeno, Pokémon Go je již kompatibilní s Androidem Q.

Ale věci ještě nejsou dokonalé. Pokémon Go pro Android Q běžel trochu pomalu v provedených testech. Stejně tak si budeme muset počkat, až dorazí stabilní verze operačního systému.

Pokud to chcete zkusit S Android Q musíte mít na svém mobilu Pokémon Go verze 0.151.0.. Zde si můžete stáhnout APK Pokémon Go 0.151.0, ale tato verze by měla být dostupná také v Obchodě Play pomocí tlačítka níže.

Na druhou stranu, Harry Potter: Wizards Unite bude také kompatibilní s Androidem Q. V obou případech si budeme muset počkat, až bude stabilní verze operačního systému hrát s dobrým výkonem. Podobně můžete jít testovat a vykreslit své vlastní výsledky.

Již jsme zmínili, že ani Harry Potter: Wizards Unite, ani Pokémon Go nejsou kompatibilní s Androidem Q. Po chvíli se však věci začnou měnit. Co o tobě, Hrali byste aktuálně Pokémon Go na Androidu Q nebo byste čekali na nejnovější verzi operačního systému?