Které počítačové hry se po PUBG a Fortnite přesunuly na mobilní zařízení?

Smartphony a tablety dostávají stále více energie. V průběhu let procesor i grafický modul mobilních zařízení před několika lety předčil synonyma v počítačích. Dobrým příkladem je: PUBG a FortniteDva tituly využívající velké množství paměti RAM, grafiky a procesorů v počítači. Ale tito dva počítačové hry Nejsou jediní, kdo překročí hranici počítače. Udělali jsme kompilaci všech z nich na Pro Android s podporou pro Android i iOS.

Samozřejmě, stejně jako verze počítačových her, Budeme potřebovat mobilní telefon s dobrou grafikou a výkonem zpracování. Můžete se podívat na článek, který jsme před několika týdny zveřejnili o nejlepších mobilních telefonech pro hraní PUBG na Androidu.


Top 10 nejlepších her zdarma pro Android 2018


PC hry pro mobilní telefony Android a iOS

gta san andreas pro android

Kdyby nám řekli, že před více než 10 lety jsme mohli hrát videohry na našich telefonech, rozhodně bychom se odesílateli zasmáli. O deset let později je to možné a existuje několik titulů, které toho dosáhly tolik. Android jako iOSale některé z nich mají neurčité verze svých verzí pro počítače a konzoly.

Grand Theft Auto Saga (GTA)

Rocková hvězda dokázal nést jednu ze svých nejlepších ság počítačové hry a používat konzolu Android i iOS. Několik her se stejnou grafikou a hratelností jako originály byly přineseny do mobilních telefonů a sága GTA je toho nejlepším příkladem.

Max Payne Saga

Další z nejznámějších a nejdůležitějších eposů poslední doby Rocková hvězda. Jako jsou velká automobilová krádež, grafika a hratelnost jsou ve verzích Android a iOS stejné.

Minecraft sága

Jak by mohla být jedna z nejpopulárnějších počítačových her poslední doby? V tomto případě developerská společnost Mojang vytvořil mírně zkrácenou verzi verze pro počítače.

Assassin’s Creed Saga

Ubisoft byl jedním z prvních, kdo společnost realizoval porty počítačové hry pro mobilní zařízení. Z jeho rukou vycházely různé tituly. AC ID a piráti.

Sága NBA

Elektronické umění Je to jedna ze společností, která přinesla nejvíce titulů na mobilní platformy. Ale většina z nich vychází jako oříznuté verze s placenými funkcemi, které mají málo nebo nic společného s originály. JE NBA Live Mobile dobrý důkaz toho

FIFA Saga

Další ze sportovní ságy, která se k mobilním telefonům dostává ručně EA. FIFA Mezi veřejností byly vždy oblíbené a tentokrát se verze pro Android a iOS nosí o něco lépe než verze NBA.

Pro Evolution Soccer Saga

Pokud je FIFA nejoblíbenější fotbalovou hrou současnosti, je legenda hry Pro Evolution Soccer druhou nejznámější hrou. Konami také přinesla verzi PSE s FIFA na mobilní telefony s mírně lepší aplikací než EA.

Final Fantasy Saga

Jeden z nejlepších herních eposů a jeden z nejlepších přinesených pro Android a iOS. Ano, mluvíme Final Fantasy. V tomto případě máme několik her, které jsme před několika lety mohli vidět na PC i na konzole.

Metal Slug Saga

Kdo nehrál Kovový slimák někdy v hernách. Při této příležitosti nesla původní společnost hry přesně stejné jako jejich verze pro počítače a stroje.

Sága DOOM

Přes její dlouhou kariéru OSUDjeho hry jsou dodnes velmi populární. A to natolik, že třetí verze byla přenesena na mobilní telefony, ale budeme si ji muset zaplatit, abychom si ji užili.

Raymanova sága

Epické Rayman Je to jedna z nejznámějších her svého tématu. Ačkoli byla vydána na konzolách, hra se stala velmi populární zejména po prvních hrách.

Need for Speed ​​sága

Jeden z nejlepších eposů automobilové závody. Naštěstí EA dokázala přesunout původní verze počítače a konzoly na mobilní zařízení lépe než předchozí hry.

Další tituly

Mysleli jste si, že neexistují žádné jiné tituly než ty, které jsme právě uvedli? Pak vám necháme další dobrou kolekci počítačových her pro Android a jejího jmenovce v systému Apple.


Květnová aktualizace PUBG bude obsahovat novou mapu a další