Který je nejlepší FPS?: Call of Duty Mobile vs PUBG…

Call of Duty Mobile vs Fortnite Mobile vs PUBG Mobile

Pokud mluvíme o mobilních FPS, na pódiu jsou 3 hry a ty jsou Fortnite, COD Mobile a PUBG Mobile. Ale… Jaký je nejlepší FPS? Tento článek vám poskytne přehled funkcí a silných a slabých stránek obou her. srovnávací. Tímto způsobem si můžete vybrat ten, který se vám líbí nejvíce.

Článek strukturujeme následujícím způsobem šest důležitých sekcí pro každého střelce: mapy, grafika, mobilita, komunita, zbraně / dovednosti a cena. Každá hra má své silné a slabé stránky. Takže vy jste ten, kdo rozhodne, kteří střelci nejlépe vyhovují tomu, co hledáte.

Začneme tím, že se na hry podíváme zvlášť. Před nalezením srovnávací tabulky ve zkratce.

Rozdíly mezi Call of Duty Mobile vs PUBG Mobile vs Fortnite

Jak vidíte, COD Mobile a PUBG Mobile jsou velmi podobné, částečně proto, že sdílejí vývojáře. Ale Fortnite je trochu jiný, ale neopouštějte dříve zkontrolujte každou hru zvlášť a podívejte se na konečné výsledky.

Vše, co potřebujete vědět o Call of Duty Mobile

Tato obří sága nyní k dispozici pro Android a iOS. V Call of Duty Mobile najdete klasické herní režimy jako Dominion, Search and Destroy, Team Duel a Frontline. Klíč je však v novém režimu Battle Royaleněco nového pro tuto franšízu, jejímž cílem je přizpůsobit se populárním verzím tohoto typu mobilní hry.

Mobilní mapy COD nezklamou

Tato část ukazuje hru velmi silný. Najdete jejich klasické mapy. Black Ops a Modern Warfareobsahuje mnoho nastavení, která fanoušci obdivují. Budete mít také přístup k nové mapě pro režim bitevních royale s pozemními vozidly, vzduchem (dokonce i vrtulníky) a dokonce i potápění. Mapy jsou velmi dobře vytvořené a to je silná stránka hry.

Grafika této mobilní hry je působivá

Zaměřovač zbraní Call of Duty

Grafika je horší, než je konzole však nezapomínají. Snížení kvality grafiky, snaha o více mobilních modelů může spustit hruale stále to není vůbec špatné. Je to vlastně jedna z nejlepších grafických her pro mobilní zařízení. A pokud použijete tento MOD, budete moci hrát COD Mobile na hrách nízké kvality bez velkých problémů. Je výhodou, že se jim podařilo vytvořit hru, která funguje na mobilních telefonech, které nejsou moc výkonné a mají opravdu dobrou grafiku.

Ovládání je v Battle Royale dobré, ale ne tak rychlé

Mobilita hry je velmi dobrá, je dokonale přizpůsobena mobilním. S dostatečnou aplikací se můžete bez problémů přizpůsobit. Můžete si dokonce vybrat dálkové ovládání pro COD Mobile.

Pokud jde o ovládací prvky, nakonfigurujte je. Nastavením joysticku můžete upravit svůj pohled, použít 3D dotek a překonfigurovat celou obrazovku. Pokud máte otázky týkající se vašich ovládacích prvků a schopností, nebojte se, máte možnost hrát. tréninkový režim před přechodem do režimu online.

Komunita hráčů je obrovská, zejména v konkurenčním prostředí

Existuje velký zájem Jelikož hrajete Call of Duty Mobile, nebudete mít problém najít soupeře, kteří jsou ochotni proti vám soutěžit. Tato komunita exponenciálně roste, což vás může vést k setkání s velmi zkušenými konkurenty. tak stupeň obtížnosti vysoká, což bude představovat velkou výzvu a závislost na hře.

Přizpůsobitelné zbraně a schopnosti

Tato hra nabízí mnoho možností přizpůsobení: postavy, zbraně, vybavení a zařízení které můžete nakonfigurovat pro své hry. Grafika vám pomůže více si vozidla užít, protože vypadají velmi realisticky a budou velmi realistická v přímém souboji.

Mírně vysoké mikroplatby v mobilní hře, ale zdarma

Hra Nabídky Season Pass Je to docela drahé, ale s dovedností můžete získat zdarma boxy na mince na COD Mobile a ušetřit zlomek nákladů.

Prémiový pas Dává mince, loga, rámeček pro vašeho avatara a ceny nebo truhly po celou sezónu. Dobrá věc je, že můžete hrát bez utrácení penny.

Vše, co potřebujete vědět o PUBG Mobile

Módní bitevní royale dosáhlo mobilních telefonů pro počítače. Tencent a Lightspeed byli zodpovědní za pomoc při přizpůsobení této hry mobilním telefonům a dosažení verze, která je velmi věrná originálu. Tato hra je pro vás méně futuristická realita, Není to tak nereálné jako Call of Duty Mobile.

Velké mapy ve srovnání s jinými hrami

V případě PUBG Mobile najdete velké mapy může být z dlouhodobého hlediska nudná. Ale zahrnutím měli naprostou pravdu Změny počasí neustále se měnící scénáře. Je to hra s mnohem větší strategií než ostatní, protože je v průběhu hry reálnější a méně interaktivní než jiné hry. Všechny akce však budou záviset na tom, jak hrajete.

Grafika s různými režimy pro přizpůsobení herního zážitku

PUBG Mobile má grafiku hledají realismus ale s nízkým rozlišením si všimnete nedostatku detailů. Grafika je přesto velmi dobrá a podobná té z COD Mobile (protože byla vytvořena stejným studiem).

Dobrá věc je, že stejně jako u COD Mobile si můžete vybrat z následujících možností. čtyři režimy grafické úrovně: Nízké, střední, HD a Ultra HD. V závislosti na výkonu vašeho zařízení můžete hrát s lepší nebo horší grafikou.

Také jeho rychlost snímků za sekundu: Nízká, Střední nebo Vysoká. Tato funkce ovlivňuje výkon, vytápění a životnost baterie vašeho mobilního zařízení.

Praktická a jednoduchá mobilita v PUBG Mobile

Mobilní mapa PUBG

PUBG Mobile je velmi jednoduchý a praktické použití, dokonale přizpůsobené pro mobilní zařízení. Najdete velmi rychlý pohyb se změnami kamery, přikrčením, skokem a natažením. Řízení nástrojů je snadnéale existují pouze pozemní vozidla. Je snadné zaměřit se v boji jeden na jednoho, ale připomíná nám to ovládání COD Mobile, i když o něco méně hbité, protože je to o něco pomalejší hra.

Pokud jde o ovládací prvky Máte možnost použít tlačítko, které sleduje stisknutí kláves na obrazovce, k pohybu nebo použití pevného joysticku. Můžete kombinovat tlačítko spouště a pohyb fotoaparátu nebo je použít samostatně.

Má mnoho hráčů, ale také mnoho hackerů

PUBG Mobile má také velká komunita U hráčů je to zastíněno neustálým problémem hackerů. Při jednání s některými toxickými protivníky, kteří se nebojí využít výhodu faulu, vás může bolet hlava.

Snížené, ale dostatečné zbraně a schopnosti

Najdete dobrý katalog zbraní a příslušenství, ale stejně jako u všech bitevních královů budete mít vše, co hledáte na mapě, a nebudete s ničím začínat. V tomto smyslu, když nemůžete najít zbraně nebo dobré doplňky, které se vám líbí, můžete být trochu zoufalí, ale Když budete hrát, budete vědět, kam spadnout.

PUBG Mobile je zcela zdarma, ale má bitevní pas

Toto je bezplatná hra, nemusíte nic utrácet, abyste ji vlastnili Nejlepší zkušenosti. Výhody můžete získat pomocí svého účtu na Facebooku a odemykáním úspěchů, jak budete ve hře postupovat. Stejně jako v předchozí hře máte poměrně „drahý“ bojový pas, který vám pomůže získat další skiny a další podle našich představ.

Vše, co potřebujete o Fortnite vědět

Fortnite karikatura grafika

Pokud jde o Fortnite, musíme říci, že je to hodně se liší od předchozích možnostímají společné základní funkce, ale byly přesunuty na jinou úroveň. Zkušenosti s hraním zde vyžadují více než střelecké dovednosti. A co se týče vizuální a estetický vesmírI když je grafika nereálná, překonává ty předchozí. Problém je, jak si dokážete představit, kompatibilních mobilních telefonů je mnohem méně.

Bláznivé a vtipné mapy

Ve skutečnosti jsou mapy Fortnite poměrně rozsáhlé, ale způsob, jak se pohybovat ve hře mnohem rychleji Výsledkem je mnohem více akce než u jiných Battle Royale, jako je COD nebo PUBG. Jak se úkryty zmenšují, je válečná akce pevná.

Nejzajímavější na hře je, že máte schopnost hrát hry. měnit mapy budování a ničení platforem. Můžete získat materiály a přidat je na stěny, domy, mosty atd. Můžete jej použít k sestavení. Něco jako mini minecraft uvnitř Battle Royale.

A pokud to nestačí, měli byste to také zvážit je bouře jehož středem je scéna, kterou hrajete. Toto oko bouře se s postupujícím časem zmenšuje, což způsobí, že se vy i vaši soupeři přiblížíte (stejně jako v PUBG nebo COD).

Má futuristickou a zábavnou grafiku

S více kreslená grafika nebudete hledat chyby v tkáních. Okamžitě pochopíte, že jste ve hře, kde je důležitá akce. Estetika karikaturní grafiky navíc vytváří velmi příjemný vizuální vesmír a napomáhá při optimalizaci hry, takže je méně těžká a mnohem hbitější. V tomto srovnání však mobilní telefony potřebují více energie než jejich konkurenti.

Přímá a praktická mobilita

Mobilitu k lepšímu ovlivňuje také zmenšená hrací plocha a schopnost stavět a ničit věci. Zatímco nedostatek nástrojů je méně pravděpodobný, chůze pěšky dělá bojovou akci přímější. Ovládací prvky jsou jednoduché a přímočaré, k dispozici máte pevný joystick a tlačítka pro skákání, krčení a míření. Problém je zde, zejména na mobilních zařízeních, budova je zpočátku docela složitázvláště pokud jste Fortnite nikdy předtím nehráli. Jedná se o další informaci, kterou ostatní FPS nemají, a abyste ji mohli vyhrát, musíte ji získat.

Má velkou komunitu s několika hackery

Komunita hráčů pro tuto hru je obrovská, ale možná ne tolik jako COD nebo PUBG. To může být výhodou, pokud hledáte měj se hezky daleko od toxických hráčů. Najdete a zůstanete mnohem laskavější protivníky než bezohlední a bezohlední nepřátelé, které najdete v Call of Duty Mobile nebo PUBG Mobile. Ve skutečnosti je zabíjení poprvé ve Fortnite mnohem jednodušší než v PUBG, které má mnohem vyšší křivku učení.

Zbraně a schopnosti podporované konstrukcí

navzdory katalog zbraní byl zmenšenToto je na druhém místě, protože abyste vyhráli, musíte zvládnout nejen zbraně, ale také řemeslné a ničivé systémy. Souboj jeden na jednoho je stabilní a díky zúženému prostoru je spousta zábavy.

Fortnite Mobile je zdarma

Hra zdarma, jako žádná jiná možnosti platby. Neposkytuje vám výhodu placení, pouze vám umožňuje přizpůsobit si postavy stejně jako v PUBG Mobile.

Jaká je nejlepší ze 3 her?

Změní se to, na čem opravdu záleží, je to, co hledáte. Měli byste se podívat:

  • Hledáte hru, která je snadno srozumitelná, rychlá a kompatibilní s většinou mobilních telefonů: COD Mobile.
  • Chcete realistickou hru plnou výzev a těžké strategie: budete si muset vybrat Pubg mobile.
  • Máte rádi futuristické hry i zábavné a animované hry: budete si muset vybrat Odpadky.

Máte-li jakékoli dotazy, můžete vždy využít komentářů a my to vyřešíme za vás. Doufáme, že příští velká mobilní bitevní královská hra, na kterou jsme čekali měsíce, se brzy objeví. Mluvíme o Apex Legends pro Android.