Kubiko je velmi zábavná hra pro děti

Screenshot_20170325-211252

Je sobota a to znamená, že zítra možná nebudete muset nic dělat. Dnes můžete jít na večeři, jít na večírek nebo zůstat tiše doma. Pokud jste druhý, měli byste vědět, že každodenní hra je tadyJe to místo, kde vám každý den necháme hru, abyste si svůj Android mohli užívat jako nikdo jiný.


Tommy Hilfiger, Movado a Hugo Boss již mají chytré hodinky s Android Wear 2.0


Možná jste celé dny přemýšleli o tom, zda zahájíme hru pro děti, kde můžete nechat svůj mobilní telefon nebo tablet a mezitím vás trochu pobavit a trochu uklidnit. No, dnes vám necháme perfektní hru pro děti, protože není příliš složitá a bude pro ně velkou zábavou. Ačkoli obtížnost není příliš zřejmá, mohou hrát starší.

S Kubiko baví a vylepšuje váš mozek

Při procházení Google Play jsme narazili na Kubiko, hru, která by se dospělým mohla apriori zdát, ale později si uvědomíte, že to není ono. Tato hra je ideální pro děti, protože má barevné rozhraní, snadné pohyby a velmi užitečnou odměnu pro malé dítě.

photo5960686159376001117

Cílem Kubiko je objevit postavu, zvíře nebo strukturu mezi složitými pixely. Každý objekt má několik částí, kterými se můžeme pohybovat jako Rubikova kostka. Při pohybu každého kusu objevujeme postavu, která může být zvířetem, tváří, osobou nebo dopravním prostředkem.

Každá úroveň je velmi jednoduchá, ale u některých může dětem trvat déle, než uvidí, co vytvořily. Je to hra, která výrazně zlepšuje prostorové vidění dětí, protože má barvy, tvary a předchozí poruchu, která pomáhá mozku. Tato hra je zdarma a lze ji hrát na tabletech i mobilních telefonech.


Alcatel A30 obsahuje reklamy, ale stojí pouze 60 $


Kubiko | Google Play