Kupte si ocelové Apple Watch za 369 EUR na Amazonu

Pokud hledáte Apple Watch a ještě jste se nerozhodli o ceně, nebo si nejste jisti, jaký model si koupit, nemůžete nechat ujít vynikající nabídku, kterou najdete na Amazonu, a získat s krabicí originální Apple Watch. ocel a safírové sklo o velikosti 42 mm pouze za 369 EUR. Je to produkt, který můžete mít doma 24 hodin denně a využívat výhod prémiového účtu.Ideální, pokud stále nemáte dárky na Valentýna. Stojí za to si tento model koupit, zatímco již existuje více aktuálních? Je to bezpochyby nabídka, kterou je třeba vzít v úvahu, ale její klady a zápory je třeba vyhodnotit a já vám řeknu proč.

Nejlepší model

42mm Apple Watch vyrobené z oceli a safírového křišťálu. Jedná se o prémiový model, který tuto nabídku při spuštění téměř zdvojnásobil a v současné době je k dispozici pouze v řadě 2 (nikoli v řadě 1) za 719 EUR. Je pravda, že tento model nemá GPS, není podle Apple vodotěsný (i když všechny naše testy říkají jinak) a jeho procesor není tak rychlý ani výkonný jako u současných generací, ale to je vše. Apple Watch s výjimečně lesklým povrchem z oceli a safírovým sklem, které odolává poškrábání mnohem lépe než ion-X v modelu Sport.

Pokud si chceme vždy koupit aktuální Apple Watch, vezmeme-li v úvahu pouze 42mm model, můžeme to udělat za 369 EUR, což je cena za Series 1 Sport (hliník), a pokud chceme to nejlepší z nejlepších (i když na hliníku trvám), Series 2 U modelu Sport musíme jít až na 469 EUR. Dostaneme to tedy za stejnou cenu, jakou stojí ocel a safír Apple Watch na Amazonu. Pouze model Sport s výkonnějším procesorem.

V softwaru téměř stejné

V současné době neexistuje rozdíl s watchOS 3 ve srovnání se současnými modely Apple Watch na softwarové úrovni a ve srovnání s tímto starším modelem.. Funkce vidění času bez otáčení zápěstí pouhým mírným otočením korunky nyní odlišuje software obou modelů. Možná se očekává, že watchOS 4 dorazí příští září, tyto rozdíly se zvětší, to je pravda.

Ale menší autonomie

Snad nejdůležitější věcí při zvažování, zda koupit tento originální ocelový model nebo jeden z nových, je autonomie, protože v tom je velký rozdíl. Originální hodinky Apple Watch zvládnou den perfektně, ale když jdete spát, budete si je muset nabíjet každou noc. Bez problémů to tedy může vydržet i další den. Nové modely vydrží perfektně 2 dny používání a mohou se nabíjet každou noc. Je to pro vás problém? Vyhoďte tedy tento originální model.

Výsledek: dokonalá příležitost

Ať už hledáte integrované GPS, musí se s ním potápět, abyste s ním mohli provozovat vodní sporty, nebo je pro vás samostatnost jediného dne vážným problémem, pak nechte tuto nabídku od Amazonu projít, ať je jakkoli dobrá. Ale pokud to pro vás není nejmenší problém, stojí za to se podívat. Ocelové a safírové Apple Watch jsou „prémiovým“ modelem, který si vás zamiluje od prvního okamžiku a je za tuto cenu opravdu atraktivní.. V případě zájmu najdete nabídku na tomto odkazu.